Radio podświetla tylko wyświetlacz ?

U mnie podświetla przyciski dopiero po włączeniu świateł. Bez świateł świeci tylko wyświetlacz.

U mnie nie podświetla w ogóle , nawet jak mam światła włączone, nie wiem co może być przyczyna, czy ktoś tez tak ma/ miał?

---------- Post dopisany 09-04-2014 at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2014 at 09:44 ----------

Panowie, powiedzcie mi czy jeśli odłączę kable z radia - concert2- to czy ono się zresetuje i będzie trzeba je kodować od nowa? (nie mam kodu) czy to radio jest przypisane do mojego radia i ustawienia będą przypisane?

Tu masz o tym wątek: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-podlaczenie-can-zegarow-radia-14771/

Jak radio wyłącza się po godzinie, nie ma rds'a na wyświetlaczu między zegarami, nie działa gala (automatyczne zgłaśnianie zależne od prędkości) i nie wyłącza się po wyjęciu kluczyka ze stacyjki to nie masz radia podpiętego pod CAN w liczniku. Jeśli radio miałeś dołożone z innej b7'ki będzie pytało o kod.

Poprzedni właściciel twierdzi , że radio było od samego początku w tym aucie.. Radio nie wyłącza mi się po godzinie.. ale nie wyświetla na fisie i nie działa gala..Rozumiem że trzeba wyciągnąć radio i potrzebna jakaś kostka z radia która idzie do licznika?