VanRay

• Paliwo

Osiągnięcia VanRay

Reputacja

1. Prawdopodobnie to dwumas się odzywa. Mam ten sam model co Ty i u mnie oryginalne sprzęgło i dwumas pojeździło do 260 tyś. Tydzień temu skończyło mi się sprzęgło i wymieniłem na zestaw LUK kupiony u mechanika - łączny koszt wyszedł mi 2800 Jak to delikatnie puka a przy wrzucaniu biegów nie ma problemów to pewnie trochę jeszcze pojeździ ale powoli odkładaj do skarpety grosiki by się nie zdziwić tak jak ja ostatnio
  2. Witam, podłączę się pod temat. Tydzień temu wymieniałem dwumasę i komplet sprzęgła (LUK), pierwsze dwa dni sprzęgło brało bardzo szybko a później wróciło do tego samego miejsca co przed wymianą - kolega mi powiedział że pewnie się musiało ułożyć na swoje miejsce. Po tych dwóch dniach zauważyłem, że auto na luzie (stojąc np na światłach) dostaje wibracji/drgań buja nim w nierównych odstępach czasu. Przy uruchomieniu tego nie ma, dopiero po przejechaniu jakichś 100 metrów. Przy ruszaniu nic nie szarpie. Stojąc na luzie i podnosząc obroty do 1300-1500 zaczyna bujać bardziej (bez różnicy czy wciskam sprzęgło czy nie). Przed wymianą tego nie było. Wtryski na kompie są podobno ok, poduchy sprawdzone i też podobno są ok. Powiedzcie mi czy nowy dwumas i sprzęgło musi się jakoś dotrzeć? Czy to może jakaś wada fabryczna? Czy to mechanik coś spartolił? Znajomy mi powiedział że przy nowym komplecie dwumasu i sprzęgła po kilkudziesięciu kilometrach jedzie się na podregulowanie sprzęgła, czy to prawda? Z góry dzięki za pomoc.
  3. Cześć Kolego, proszę o wycenę: komplet sprzęgło + dwumas luk'a do audi a4 b7 avant, 1.9 tdi, kod silnika BKE, 116 km, rok produkcji 2005, modelowo 2006
  4. Witam, potrzebuję olej do Audi A4 B7 avant produkcja 2005/modelowo 2006 rok, 1.9 tdi 116 km BKE - ponoć MOTUL SPECIFIC VW 505.01 do niego jest dobry oraz filtr oleju knecht. Proszę o wycenę + kw
  5. Tu masz o tym wątek: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-podlaczenie-can-zegarow-radia-14771/ Jak radio wyłącza się po godzinie, nie ma rds'a na wyświetlaczu między zegarami, nie działa gala (automatyczne zgłaśnianie zależne od prędkości) i nie wyłącza się po wyjęciu kluczyka ze stacyjki to nie masz radia podpiętego pod CAN w liczniku. Jeśli radio miałeś dołożone z innej b7'ki będzie pytało o kod.
  6. W b7 dali kapturki chyba od 2007 roku produkcji, wczesniej byly bez. Raczej sie zatarly ale jak kolega wyzej pisze na rozwiazanie tymczasowe wd40 i dluga ;-) Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
  7. Mogla linka peknac na laczeniu klapy z buda, trzeba zdejmowac tapicerke i sprawdzac. Sam bede to niedlugo przerabial u siebie. Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
  8. Z ta rejestracja anglikow w polsce to trybunal moze i ma racje, ale jezdzic angolem po polskich drogach na codzien to wg mnie bezsens. Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
  9. Witam, Panowie szukam warsztatu lub kogoś obeznanego w temacie gdzie podłączą mi radio z fis'em w liczniku, możecie kogoś polecić w Białymstoku?
  10. Dzięki za info! Gościu wziął kase i zrobił po swojemu Czyli trzeba rozbebeszać i ciągnąć kable pod licznik Ma ktoś schemat jak dostać się do licznika? Nie chcę niczego na siłę robić a foty z pierwszej strony nie banglają
  11. Witam! Pany pomóżcie, w moim aucie (b7) jest concert 2 który nie był podpięty pod can (auto prawdopodobnie wyjechało z salonu bez fabrycznego radia). Oddałem fachmanowi by mi to zrobił i wpiął się gdzieś pod kierownicą w can, szczerze mówiąc nie wiem dokładnie w co - od tamtej pory radyjko działa tak jak powinno czyli wyłącza się po kluczyku, gala działa, podświetlenie też ... brakuje tylko informacji rds na fisie. Vag łączy się z radiem i z licznikiem i nie pokazuje błędów. Kodowanie tak jak wyczytałem 17-Instruments -> Adaptation-10 - Channel 62 - 17 nic nie daje. Trzeba rozbierać znowu wszystko i ciągnąć kable prosto od radia do licznika czy jest jakieś inne kodowanie (radia) by zachulało ?
  12. Jedynka jest spoko Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
  13. VanRay

schowek jak rozebrać

Bez wzmocnienia tego zawiasu klejenie plastiku u fachowca tez nic nie da. Poszukaj na forum, jest sposob na domowa naprawe - potrzebna sruba, poxipol, wkretarka i 30 min wolnego czasu ;-) Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka