Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kody błedów Vag


terminator1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam byłem dzisiaj na podpince wyskoczyły mi błedy p1137 i p1128.. Panowie co to moze byc, ja ze swojej strony nie odczuwam zadnych niepokojących symptomów w użytkowaniu ( no moze poza, wolno spadającymi obrotami, przy zmianie biegów, ale nie mam porównania z innym autem, wiec nie wiem czy nie wydziwiam)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same błędy wiele nie mówią, 17545/P1137/004407 - Ross-Tech Wiki, 17536/P1128/004392 - Ross-Tech Wiki

Pierwszy zbyt bogta mieszanka na biegu jałowym, drugi zbyt uboga mieszanka pod obciązeniem, na pierwszym miejscu wymieniany jest przepływomierz jako sprawca błędów, nalezałoby zrobic logi dynamiczne z których mozna by było postawic jakąś diagnoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi logami dynamicznymi to moze byc narazie problem, gdzies juz zem wyczytał, ze cos moze byc z przepływomierzem na forum passata z podobnymi błedami, ...jak sprawdzic tą przepływke? i czy to tez moze byc przyczyna tego, ze te obroty wolno spadają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich kanałach robic logi?

---------- Post dopisany 18-04-2014 at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2014 at 19:36 ----------

Błedy wykasowane, po jakis 20 kilosach wpadł bład p0171 bez poprzednich , kable podcisnieniowe jak nowki, przepływka tez nei łapie lewego, przepsutnica czysta ale dziurawy kabel podcisnienia dochodzacy do niej, dopiero przejechałem 30pare kilosow checka nie wywala poki co, Moje pytanie na jakich kanałach zrobic logi dynamiczne?;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...