Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze doswiadczenia z chińskimi oponami.


piotr426

Rekomendowane odpowiedzi

jeździłem na chińczykach Nankang NS-II po namowie znajomych ktorzy tez na tym śmigami, rozmiar 205/45r17 i byłem zadowolony, na mokrym trzeba przyznac ze śliskie są ale tak to nie narzekałem na nie. niedawno sprzedałem je z felgami.

teraz kupiłem 215/35r18 identyczny model opony, czekam aż przyjdą bo jeszcze ich nie mam. autem jeżdzę bardzo rzadko więc nawet miałem kupić jakieś używki ale ludzie za stare spękane i zużyte opony sami nie wiedzą ile wołać. kupiłem nowe może i chinole ale z poprzednich byłem zadowolony, ale jakbym latał dużo autem to wolałbym dołożyć na coś konkretniejszego.

do drugiego auta kupiłem Uniroyal RainExpert 3 i z czystym sumieniem moge je polecić, opony naprawde super, 195/65r15

z drugiej strony stare opony 5-6 letnie czy jeszcze starsze co z tego że mają jeszcze może i bieżnik jak już nie mają swoich właściwości.

patrzyłem kiedyś na testy i te nankangi mają niskie noty głównie dlatego jak zachowują się na mokrym - że są troche śliskie - nie bronię ich tutaj, ja mało jeżdzę wiec je kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...