Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czujnik deszczu - instalacja


mobi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem na allegro uniwersalny czujnik deszczu. Niestety brak czasu. W rozpisce jest info ze musze przeciac kabelek od wolnego biegu wycieraczek i od szybkiego biegu wycieraczek. Niestety nie moge ich znalezc. Czy ktos moglby mi podac gdzie te kable szukac? Chyba najszybciej bylo by przy silniku wycieraczek ale moze znajde gdzies w środku samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce rozpoczynac kolejnego watku. Moja audi ma czujnik deszczu, zalozony chyba przez niemca, bo ja z nim juz ja kupiem. Problem polega na tym , ze kiepsko dziala. Po wlaczeniu wycieraczki "przejada" raz 3a a innym razem 7-8 razy i stoja. Probowalem zmieniac nastwienia w czujniku , ale nic to nie pomaga. Rozebralem tez ten czujnik na szybie i odtluscilem ale tez nie pomoglo. Wyglada na to , ze cos nie laczy. Chcialbym to ominac i zrobic tradycyjnie, ale zwykle rozlaczenie powoduje, ze wycieraczki sie wogole nie wlaczaja. Jak mozna to naprawic? ( lub ominac i rozlaczyc calkiem )

aaa..... i jescze cos. Jak sie wlaczy te wycieraczki i "przeleca" kilka razy po czym stana na stale, to jak sie przydusi ten czujnik na szybie to efekt jest taki jakbym wylaczyl i wlaczyl je na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie urzadzenie w firmowym aucie i mnie wogóle nie zachwyca a wręcz irytuje. Lekko pada, wręcz kapie a wycieraczki gonia jak szalone. Nie masz możliwości włączyć tego najwolniejszego "biegu" z odstępami czasu. Może Twój system będzie troszkę onaczej działał

W środku nie znajdziesz, najwyżej przy manetce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...