Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zderzak s-line przeróbka pod spryski


Lutek90

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do ogarniętych w temacie czy może ktoś z was się orientuje czy można przerobić zderzak s-line z b7 pod bi - xenon chodzi mi o to żeby dołożyć zaślepki i spryskiwacze do ksenonów czy lepiej nie rzeźbić i szukać cały zderzak bo szkoda mi bo swój mam w stanie idealnym , chciałbym wstawić bi xenony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobić pewnie by się dało, ale na pewno nie będzie to jak ori. Nie wytniesz tak miejsca na spryski: AUDI A4 8E0 04-07r ZDERZAK S-LINE ORYGINAL (4068746961) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Będę ściągał zderzak w tym miesiącu to jak coś, to porobię fotki od wewnętrznej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ja tego ciąc nie będe wystarczy że ktoś by sprawdził dokładnie w kórym miejscu to jest odmierzył i pokazał średnicę jaką wyciąć i chyba cała sztuka dorwać dobrego lakiernika blacharza który by sobie z tym poradził , bo sprzedaż i kupno nowego wiąże się ze stratą czasu nie tak od razu mi ktoś kupi zderzak s-line bez sprysków a ja sam nie wiem jaki kupie czy nie bity i nie malowany a ten mam ORI z tego auta i z org lakierem wiec wolalbym an tym spróbować , myślę że wyciąć nie jest to jakaś sztuka jak bym znał dokladne wymiary otworu i odległości od poszczególnych krawędzi zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co Ci nie poszło ? przecież jak masz klapki w rękach to nie powinno to być trudne dla jakiegoś specjalisty ja samemu nie ruszał bym tematu bo wiem że nie mam cierpliwości do takich rzeczy , zobaczę jeszcze , myślałem że ktoś już takiej rzeczy dokonywał bo ten zderzak niczym się nie różni prócz 2 otworami na spryski i kupować i zmieniać cąły zderzak dla 2 otworów to trochę dziwne no nic pomyślę i może coś podziała zobacze jeszcze

A tak apropo opróćz lamp bi xenon co potrzebuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. lampy

2. czujniki poziomowania lamp

3. sterownik poziomowania lamp

4. i oczywiście trzeba zrobić wiązkę

5. ewentualnie włącznik drl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Someonik sam to wycinałes czy to jest fabryczne zdjęcie ? Fakt nie jest to łatwy otwór w wycięciu , lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie może zwykłych LED :) Mniej roboty zestaw P&P i nie trzeba samopoziomowania i sprysków montować a będzie też lepiej wyglądać niż ORI np taki wzór wygląda ciekawie, chyba że to też zestaw ksenon tylko facet na fotce nei ma sprysków zderzaku.

A425.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie - przyjrzyj się Kolego. Samemu będzie ciężko. Przecież trsebq dorobić mocowanie spryskow i całej kabelkologii żeby to się nie walalo pod zderzakiem. Żeby się woda nie lala w deszczowe dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie kupa roboty wiec pewnie jakiś zestaw dedyk myślę że jak na razie mnie zaspokoi co sądzisz o tym zdjęciu co wstawiłem wyżej to jest LED czy ksenon tylko ze typek nie ma sprysków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się dokłada tylko do zwykłych lamp ? czy jak to jest ? bo wygląda to moim zdaniem bardzo ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAMPY REFLEKTORY FK AUDI A4 B7 05-08 ANGEL EYES (4069949699) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tylko to zdjęcie co dałeś to jest led

---------- Post dopisany at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

CCFL Angel Eyes Scheinwerfer Set chrom für Audi A4 8E 01-04 | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie o to mi chodzi fajne rozwiązanie zamiast ksenonów przynajmniej jak dla mnie chyba będe szukał takiego zestawu w LED tak jak tam wyżej na foto dodałem , okej dzięki wszystkim za info .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tu masz swoje dokładane ale rozklejać lampy to przejebane

Audi A4 B7 2006 07 08 Euro headlights ANGEL EYES demon eyes halo LED DRL HID acc | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tu masz swoje dokładane ale rozklejać lampy to przejebane

Audi A4 B7 2006 07 08 Euro headlights ANGEL EYES demon eyes halo LED DRL HID acc | eBay

wcale nie , w b6 jest ciezko a b7 to juz inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tu masz swoje dokładane ale rozklejać lampy to przejebane

Audi A4 B7 2006 07 08 Euro headlights ANGEL EYES demon eyes halo LED DRL HID acc | eBay

wcale nie , w b6 jest ciezko a b7 to juz inna bajka

wiem że jest o niebo lepiej ale jakoś odradzam bo sklejałem 2 razy u siebie w b6 i d*pa paruje jak hui nawet ziomuś z forum co robi lampy fachowo też mu parują bo widziałem osobiście może jest to minimalne ale jest (nie powiem kto ochrona danych osobowych ) dlatego odradzam. mnie osobiście strasznie przeszkadzają zaparowane lampy i ciulato to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie - przyjrzyj się Kolego. Samemu będzie ciężko. Przecież trsebq dorobić mocowanie spryskow i całej kabelkologii żeby to się nie walalo pod zderzakiem. Żeby się woda nie lala w deszczowe dni.

W zwykłym zderzaku są mocowania sprysków, wystarczy wyciąć otwór w zewnętrznej warstwie zderzaka. Może w s-line jest tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...