Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja pod czujnik płynu spryskiwaczy


cooler100

Rekomendowane odpowiedzi

w niebieskiej wtyczce za licznikiem w PIN 1 mam fabryczną instalacje puszczoną i moje pytanko jest nastepujące:

Gdzie się kończy ten kabelek jesli jest puszczona instalacja, czy gdzies przy zbiorniku z płynem ? może wtedy tylko kupic czujnik płynu i zamontowac w zbiorniku zamiast wyciągać licznik żeby zrobić masę na PIN 1 ? Nie mogę namierzyć drugiego końca tego kabelka i nei wiem też czy ma jakaś wtyczkę czy tak sobie luzem lata :)

kwestia po wymianie manetki do obsługi FIS

z góry thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest osadzony pin, to szukaj w wiązce w lewym nadkolu. A jeśli nie możesz znaleźć, to puść dwa przewody do czujnika płynu, a masę znajdziesz np. obok dźwigni otwierania pokrywy silnika.

Przewód brązowo/czerwony z PIN1 licznika idzie do PIN9 czarnej kostki na słupku A. Tam szukaj kabelka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słupek A rozumiem przedni po lewej stronie tak ?

myslełem że może gdzieś dalej do komory silnika idzie kabelek od PIN 1, a może gdzies z tej czarnej kostki PIN9 wychodzi do komory silnika ?

ma ktos foto gdzie ta czarna kostka z PIN9 jest ? jak sie tam dostać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale chodzi mi o to gdzie jest koniec kabelka ? idzie z PIN1 przy liczniku do czarnej kostki PIN9 a dalej jest jakiś kabelek wyprowadzony ? może kończy się gdzieś koło zbiorniczka i ma np wtyczki do podłączenia do czujnika płynu? jesli tak jest to mozna np tylko czujnik kupic ale trzeba znaleźć końcówkę kabla. Nie trzeba bedzie licznika wyciągac i masy robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...