Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.8T] ślizga mi się sprzęgło - co robic?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I niestety nadszedł ten czas kiedy moje sprzęgło powoli się zaczyna odmawiać posłuszeństwa. W sumie to i tak sporo wytrzymało przy takiej mocy ;) Mysle teraz o jakims Made by Radzikowski, ale podobno mozna dobrac coś od diesli, te znoszą więcej Nm. Probował ktoś wsadzać sprzęgło od TDI do 1.8T, czy w ogóle jest to mozliwe?

Opublikowano

kunio jak chcesz mocniejsze sprzeglo to zamiast kompinowac i wstawiac od diesla to zaniesc goscia ktory zajmuje sie regeneracja itp. i niech ci zrobi z wytrzymalszymi okladzinami - oczywiscie tarcze, ale jak chcesz zeby bylo jakies firmowe to moze bedzie pasowac z wersii 180 konnej albo z TT

[ Dodano: 07-01-2007, 22:31 ]

sprawdzilem i w silnikach 1.8, 1.8T 150km, 1.8T 180km jest takie same sprzeglo wiec pozostaje szukadz czegos innego

Opublikowano
  • Autor

tylko ze takie regenerowane sprzeglo to ok 1000zl ;)

[ Dodano: 07-01-2007, 22:34 ]

a S3 albo TT225 jakie ma sprzeglo ?

Opublikowano
tylko ze takie regenerowane sprzeglo to ok 1000zl

chyba o jedno zero za duzo napisales regenerowane 100 a jakies mocniejsze moze 150-200

wedlog intercars tylko pasuje do a4 B5 i B6 z silnikami 1.8 i 2.0 fsi

Opublikowano

Kunio, problem mam taki sam jak Ty.

Myślę, że rozwiązaniem tego będzie sprzęgło made by "Sachs".

Więcej szczegółów wkrótce, jak uzgodnie co i jak i za ile :)

Opublikowano

Panowie przepraszam że się wpierniczam między vodke a zakąskę ale o czym wy piszecie

o sprzęgle za 100-200 zł - to to chyba jakaś straszna kicha

sama dobra tarcza sprzęgłowa to koszt koło 300zł i więcej :621:

za sprzęgło LUKa trzeba dać koło 800zł (standardowe do 1.8T)

Opublikowano

wlasnie...podstawa jest to czy mowimy o tarczy czy calym sprzegle

Opublikowano
chyba sie nie znasz:P http://sprzegla.com/?id=cennik

znajdz mi kogos kto mi zrobi takie sprzeglo jak Radzikowski za 200zł :P

kunio ja mowie o samej tarczy a jak chcesz cale sprzeglo to kup tam gdzie piszesz a jak nie to sachsa sobie kup w interars tanie mozesz dostac

[ Dodano: 08-01-2007, 18:05 ]

ja ci pisalem ze zrobia ci tarcze sprzegla seryjna tylko z mocniejszymi okladzinami i tyle.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.