Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

No i w końcu przyszła pora pochwalić się moja katapultą :decayed:

Rocznik 2002 luty z niemiec przyjechała w 2007 roku z przebiegiem <???????> a teraz ma 221 tys :decayed:
Kupiłem w grudniu 2012 z przebiegiem 193 tys. od dentystki :decayed:

Autko miało przy kupnie:

- org audi hak odpinany :banan:
- lotkę na bagażniku
- podgrzewane zadki
- coś dziwnego w bagażniku jakieś uchwyty pokaże na fot
- org alufele 16
- pakiet zima
- radio cd org audi
- przyciemnione wszystkie szyby z atestem robione przez firmę we Wrocławiu :banan:
- podgrzewane lustra
- dokładki pod kolor auta

W aucie zrobiłem:

- tempomat
- pełen fis wraz z czujnikiem sprysków
- lodówka
- lustro fotochrom z kompasem
- pakiet światło w połowie wymodzone
- fele 18 7,5" ET20 opony continental 235/40/18
- ledy canbus podświetlenie tylnej tablicy
- ramki tablicy z napisem audi :decayed:
- zarówki h7 mijania philips blue vision xenon efekt ( już pare osób się pytało czy xenony mam:grin:)
- swap hamulcow przod 312mm tył 255mm wszystkie komponenty FEROODO
- rns-e LED

- listwy drzwiowe s-line

- haczyki do wieszania siatek w bagażniku 2 szt.

- lotka s-line org lakier

- airbag off wyłacznik + kontrolka

- czujnik zmerzchu

- clh

- diagnostyka świateł (MCE F przeróbka instalacji z low na high)

- DRL 30% długie




Mile widziane opinie i porady :decayed: co zamierzam jeszcze zrobić hmmm wszystko to co znajdę w ludzkich cenach :wink:

ps. choruje na quattro lecz boję się postawić pierwszy krok może się znajdzie kto kiedyś i mi rozjaśni parę spraw:decayed:

pozdrowienia dla jozek726 :hi:

RUiubcZ.jpg

gXGatzR.jpg
DZtz9xH.jpg

0nHFW9I.jpg
i8suUPA.jpg
UGSZgAk.jpg
YRC6MwJ.jpg
GPJPf09.jpg
MBkEDE4.jpg
jIsXMqq.jpg








FNkkSxk.jpg

sCuHBfH.jpg

yLkqiI0.jpg

PbTNSei.jpg

glMSXoF.jpg

gwAMgzY.jpg

.

Edytowane przez karol18183

Opublikowano

To chyba jest do składanych foteli z tylu

Opublikowano
  • Autor

czyli?:decayed:

Opublikowano

Jest i on :thumbup1: obserwuje i nauczam :grin: także jedziemy z koksem :naughty::naughty::naughty:

Druga na GCH :thumbup1:

Opublikowano

wygląda na worek na narty, ale pierwszy raz taki widzę :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
Jest i on :thumbup1: obserwuje i nauczam :grin: także jedziemy z koksem :naughty::naughty::naughty:

Druga na GCH :thumbup1:

mini spocik można już robić :peace:

---------- Post dopisany at 00:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:32 ----------

kto odgadnie do czego to jest to jest mistrz :decayed: bo ja nie mam pojęcia :decayed:

czyżby mam czego nie ma na wyposażeniu nikt na forum? :grin:

Opublikowano

to kiedy spot na lidlu :grin:

józek cię wziął pod swoje skrzydła :naughty:

dobry kolor:thumbup1: bezawaryjności życzę :wink:

Opublikowano
  • Autor

przymiarka nowych alu :decayed:

oLy5oiq.jpg

seGOOut.jpg

QbIVHuu.jpg

fm0aUAp.jpg

w2TtSxR.jpg

yVRpwxH.jpg

---------- Post dopisany 23-04-2014 at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2014 at 20:27 ----------

doszedł mały bajer:decayed: podstawa jak ktos dużo jezdzi :decayed:

kX6e1xj.jpg

---------- Post dopisany 24-04-2014 at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2014 at 18:55 ----------

potrzebuję porady :wink: jak zmienie fele na 18 to wiadomo auto bezie wygladac jak koza:decayed:

mam zawieche 1BA czyli standard jak włoże springi eibacha -20 to bedzie gitara czy -30 dopero bedzie wygladac efektownie

fajnie by było gdyby ktos dał fote i ile mm w dół ma:wink:

bo w niedalekiej przyszłosci bym chciał wymienic:wink:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

generalnie na fotach widac ze tył mam nizej o sporo niz przod

Opublikowano

springi Eibacha dają -30, - 20 daje zawieszenie 1BE lub 1BV

Opublikowano
  • Autor

będziemy myśleć co tu dać :decayed: aby to wyglądało i jezdziło w miarę komfortowo :wink:

Opublikowano
będziemy myśleć co tu dać :decayed: aby to wyglądało i jezdziło w miarę komfortowo :wink:

Nie ma co myśleć bo podobno najlepiej to gwint wrzucić :wink:

Opublikowano

Piękna sztuka - pozdrawiam :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Piękna sztuka - pozdrawiam :wink:

dzięki:wink:

---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ----------

będziemy myśleć co tu dać :decayed: aby to wyglądało i jezdziło w miarę komfortowo :wink:

Nie ma co myśleć bo podobno najlepiej to gwint wrzucić :wink:

droga operacja :decayed:

---------- Post dopisany 02-05-2014 at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2014 at 13:30 ----------

maja komora bez pyłkowa :polew:

JQWVhUD.jpg

---------- Post dopisany 18-05-2014 at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2014 at 21:46 ----------

małe rezanko w sobote co trzeba zrobić zeby łożysko wymienic :kwasny:

mozliwe ze zbierznosc trzeba ustawic po wyciagnieciu zwrotnicy bo mi go sciaga w lewa strone ale tez mam nowe koła ?

I2p4MjZ.jpg

---------- Post dopisany at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ----------

no i najwazniejsze nowe felgsy

xrsVMjo.jpg

WicSEEz.jpg

3PYwLVi.jpg

---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:00 ----------

oponki 235/40/18

komfort taki jakbym jezdził na moich starach 16 jestem w szoku :decayed:

cisnienie 2,3 przod i tył

Opublikowano

Na zywo robi robote:wink:

Opublikowano
  • Autor

w końcu to audi wyglada jak audi :decayed: dowod to te ludziki w golfie 3 kombi na zzdj :grin:

Opublikowano

furacz niczego sobie , tylko zrób coś z zawiechą bo strasznie wali po oczach jak wysoko stoi :whistling:

powodzenia w modach :wink:

Opublikowano
  • Autor

tylko u mnie jest taki motyw że koła przednie mi trochę wystaja tak z 1,5 cm i nie wiem co mam zrobić:kwasny: boję się że jak go obnize to będzie mi walić w błotnik no chyba że jest tatk że jak auto idzie w dół to i koło bardziej się pochyla do środka:wink:

Opublikowano

tak jest troche sie schowaja. po wyciagnieciu zwrotnicy nie trzeba robic zbierznosci jesli nie przestawiles koncowki drazka ale jesli Cie sciaga to i tak musisz jechac. zrob fote wzdłuż auta pokaz ile wystaje to kolo. ogolnie przod ci wyzej stoi jak tyl. taka motorowka jest teraz.

Opublikowano
  • Autor

to jest najlepsza fota niestety nie zrobie nowej bo nie mam auta przy sobie :wink:

qBBSp6i.jpg

przod mam 70 cm od ziemi do błotnika tył 65 chyba, przednie sprezynki maja 78% sprawności:wink:

---------- Post dopisany 24-05-2014 at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2014 at 20:36 ----------

sprawa sciagania i wibracji kierownicy w przedziale 90-100 rozwiazana

pojechałem to wulkanizacji i wywazyli na nowo koła i teraz idzie jak po sznurku i bez wibracji niby zdarza sie ze opony ułożą się odpowiednio dopiero po przejechaniu się i wtedy na nowo trzeba wyważyć

Opublikowano

no i git, teraz żadnych problemów tylko modzić :wink: gwint kupuj a nie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.