Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

na razie to chociaz bym przod tylko obniżył tylko musi mi ktoś poradzić jak to zrobić tanim kosztem zeby nie było takiej roznicy miedzy tyłem a przodem:kwasny:

Opublikowano

Sprężyny obetnij :decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor
Sprężyny obetnij :decayed::wink:

juz słyszałem taka rade :decayed:

dziś padła mi chyba pompka od sprysków bo sika jakby chciało a nie mogło :kwasny:

Opublikowano

prędzej wężyk gdzieś poszedł

Opublikowano
  • Autor
prędzej wężyk gdzieś poszedł

trafna uwaga musze zobaczyc

bo siknał normalnie i zaraz osłab tak jakby płynu zabrakło :wink:

Opublikowano

Najczęściej pęka między maską a komorą silnika :wink:

Opublikowano
  • Autor

zrobione okazało się ze jeden wezyk wypadł z dysz spryskiwaczy a skoro był tam duzy przelot to cisnienia nie było i na drugim ledwo co psikało :wink:

---------- Post dopisany 26-05-2014 at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2014 at 21:03 ----------

nie no zaraz sikne ze smiechu :grin: co to kur... ma być hahahaha może ktoś chętny?:naughty::polew::polew::polew:

a7lzeWx.jpg

Opublikowano

Fajne koło to znaczy mogłoby być większe ale tak czy siak to koniecznie trzeba obniżyć. :wink4: Powodzenia w rezaniu! :good:

Opublikowano
  • Autor

ktos mi powie czy idzie dostac taka popielniczke i obwódkę gałki takie jak mam dekory?? gdyby komuś się takie coś obiło o oczy byłbym wdzięczny za info :wink:

TLOoRSs.jpg

1XZC9ac.jpg

Opublikowano

Fajne autko tylko byś coś zrobił z zawiechą bo straszna kozica ;)

Opublikowano
  • Autor

mam plan od jozka odkupic zawieche jak ten walnie sobie gwint :decayed:

Opublikowano
mam plan od jozka odkupic zawieche jak ten walnie sobie gwint :decayed:

O to to to :naughty: ale to przyszły sezon :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

z kiera tez mowiłes ze poczeka a tu pare dni i kupiona :decayed: także moze szybciej biznes zrobimy:decayed:

---------- Post dopisany 14-06-2014 at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2014 at 16:49 ----------

Będzie rezanko :naughty:

l4rECQv.jpg

Opublikowano

Życzę powodzenia , ja u mnie już ponad rok sie zabieram :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Życzę powodzenia , ja u mnie już ponad rok sie zabieram :facepalm:

nie dziwie się to jest dość poważny mod trzeba trochę instalację przerobic jak zle się zrobi to bedzie :piroman::suicide_anim:

Opublikowano
  • Autor

no własnie tak zastanawiam sie nad tym ostatnio dzieki za link:hi::hi:

jutro bede miał listwy ciekawy jestem jak obdrapana ta jedna bo moze da rade założyc bez wiochy :jerk:

Opublikowano

pożyjemy, zobaczymy :wink:

Opublikowano
  • Autor

bede kupował rns-e to bedziesz musiał mi pomoc chociaz rozkrecic fotele i tunel :decayed:

Opublikowano
bede kupował rns-e to bedziesz musiał mi pomoc chociaz rozkrecic fotele i tunel :decayed:

nie ma sprawy, pomogę w montażu, ale na kabelkach to ja już się nie znam :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.