Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ubezpieczenie Interrisk


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dopiero co kupiłem samochód i zastanawiam się gdzie ubezpieczyć.

Nie mam zniżek ale będzie współwłaściciel który ma 60% na OC.

Przeglądałem różne oferty i wyszło że najtaniej będzie w pakiecie AC+OC+NW w INTERRISK (auto ma 11 lat i tu ubezpieczą AC a zniżki z OC przechodzą na AC taka promocja) przedstawiciel wyliczył mi składkę na ok. 900 zł.

Kwota fajna ale czy firma ubezpieczeniowa jest ok. ?

Czy nie lepiej poszukac innej mimo nawet większej kwoty ?

pozdrawiam

i dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj umowę to sam stwierdzisz czy wszystko jest OK. Ja osobiście nie miałem kontaktów z tą firmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze mam A3 ubezpieczone w tej firmie Oc+Ac+asistance+nnw

Tak sie składa ze wczoraj wyskoczył mi zwierzak --->> 300kg jeleń i pokiereszowało mi auto.

Dam znać co z tego wyszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl w zeszlym tygodniu program na TVN TURBO gdzie kobitka walczy z nimi o wyplate odszkodowania za BMW X5,NAPRAWA U AUTORYZOWANEGO DEALERA-chyba AUTO FUS,ogolnie chodzilo o to ze nie chca wyplacic odszkodowania za naprawe auta bo w/g nich BMW wystawilo za wysokie stawki za naprawe i kaza czesc kwoty zaplacic klientowi,auto stoi juz od chyba kilku tygodni naprawione a ubezpieczyciel utrzymuje ze nie zaplaci i kropka.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl w zeszlym tygodniu program na TVN TURBO gdzie kobitka walczy z nimi o wyplate odszkodowania za BMW X5,NAPRAWA U AUTORYZOWANEGO DEALERA-chyba AUTO FUS,ogolnie chodzilo o to ze nie chca wyplacic odszkodowania za naprawe auta bo w/g nich BMW wystawilo za wysokie stawki za naprawe i kaza czesc kwoty zaplacic klientowi,auto stoi juz od chyba kilku tygodni naprawione a ubezpieczyciel utrzymuje ze nie zaplaci i kropka.pzdr

Tez o tym słyszałem. Powiedzieli, że mogą zapłacić połowę kwoty, jaką wyliczył Serwis naprawiąjący autko /połowa to chyba coś koło 20 tyś. zł/, ponieważ wg nich tyle koszty naprawy powinny wynieść. Porażka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dzisiejszy co do Interrisku to bynajmniej w bydgoszczy to nie maja swoich rzeczoznawcow tylko wynajmują firme. Owa firma daje sobie czas na ogledziny :(. Wybrałem opcje kosztorysowa czyli pieniądze bo na auto mam kupca a ja juz mam drugie. sprawa sie ciagnie juz prawie miesiac :(. Oczywiscie nie wyplacacja 22% podatku i doliczaja amortyzajce i np "klejenie uchwytów do lampy". Drugie auto ubezpieczylem w PTU ale juz bez wkladu wlasnego i amortyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...