Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wydech z quattro do fwd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie da się zamontować wydech taki jak w quattro do fwd? Możliwe, że będę dokładał Q, ale najpierw muszę zrobić wydech.

Czym się w ogóle różni wydech Q od fwd?

Opublikowano

Tak jak wyżej da się :hi:

Opublikowano
  • Autor

Jak powiem w mgmotorsport, że maja mi zrobić 2,5" taki jak w quattro to daja rade?

Opublikowano

Pewnie da, za kasę wszystko się da. Nie wolisz sam pokombinować ?

Opublikowano
  • Autor

Sam to mogę zrobić na wzór tego jaki mam. Ale w Q nie wiem jak to powinno być.

Opublikowano

chcesz najpierw zrobic wydech pod Q mając naped fwd a potem dopiero dolozyc Q ? nie da sie ... najpierw Q , potem wydech pod Q .

Jak bedziesz chcial zalozyc wydech od Q do FWD bedzie przeszkadzac bak paliwa.

Opublikowano
  • Autor

O taka odpowiedz mi chodzilo. Poprzednicy chyba nie do konca wiedzieli.

Opublikowano

wydech od FWD jest zupelnie inaczej poprowadzony za tlumikiem srodkowym, omija z boku bak paliwa,

w quattro bak paliwa jest tak jakby symetryczny i pod bakiem leci wal , tak samo wydech w quattro jest wyprostowany tak jakby wzdluz auta .

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

moglbys zrobic wydeech dla Q nie majac Q ale musisz zmienic wtedy przynajmniej bak.

Opublikowano

Autor pisze ze mozliwe ze bedzie kladl wiec najpierw powinien sie zastanowic co robic. :)

Opublikowano

Jak bedziesz chcial zalozyc wydech od Q do FWD bedzie przeszkadzac bak paliwa.

nie będzie przeszkadzać ja mam wydech od S4 a s4 wszystkie maja Quattro i pasuje plug and play a baku nie zmieniałem

Opublikowano
  • Autor

No to ja już teraz nie wiem:P

Opublikowano

chodzi ci o cały wydech d kolektorów do końcowego tłumika?

ja mam wstawione wydechy z s4 końcowe tłumiki i nie było żadnych komplikacji, zbiornika nie wymieniałem, kwestia zespawania rur ze sobą i tyle , jeżeli chcesz uzyskać lekko buczący dźwięk przy schodzeniu z obrotów i przy przyspieszaniu to od razy wywal tłumik środkowy , naprawdę daje to bardzo fajny efekt i nie mączy w długich trasach

99d26b5dab2e605fm.jpg

Opublikowano

jezeli mowa tylko o koncowych to uczywiscie ale calkowity wydech od katalizatora jest inny w fwd i q

Opublikowano
  • Autor

Nie mowie o samych koncowkach

Najpierw chce zrobić wydech i dac wieksze turbo.

Pozniej w razie koniecznosci dodac Q.

Dlatego nie chce pozniej wydechu przerabiac, jesli mozna zrobi od razu pod Q

Opublikowano

skoro buda jest uniwersalna to ładują wydech jak w quattro a potem sobie myśl.

Opublikowano

Wczesniej trzeba zmienic zbiornik paliwa

Opublikowano

Tak tak to trzeba.

Opublikowano
  • Autor

Co ta wypowiedz wniosła do tematu? Pojecia o tym nie masz

Opublikowano

Ty masz za to dużo i nie przeżywaj. A z reszta szkoda gadać...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.