Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Kocham ten wóz... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spawacz5 tylko nie spapraj auta jakims laminatem.. :good:

Opublikowano

Będzie super.... :good:

Jaki koszt zderzaka od s4?

Opublikowano
  • Autor

Zderzak 340

Belka 150

Kratki&Zaślepki sprysków ASO 290

Razem z zamontowaniem belki: 810zł

Opublikowano

Czyli 1000pln z malowaniem :gwizdanie: ?

Opublikowano

o ładna sztuka, 150KM jest idealne dla A4. Pozdrawiam niezły wybór!!! :good::naughty:

Opublikowano

Nie no stary skandal komin masz niewypolerowany :polew:

A tak na poważnie to fajny kolorek! Szkoda tylko że niema Q bo sam po swoim AEB wiem że wystartować tym w zime cięszko :)

Ale generalnie to wszystko fajnie i elegancko wygląda :good:

Moim zdaniem odpowiednie auto jak na pierwszy wóz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

U mnie lakiernicy sie cenią... 400zł za malowanie "Panie, jaki to wieeelki zderzak" :kox:

Nakładki na wydech już zamówione. Średnica 70mm. Dobrych kilka minut zajęło znalezienie na allegro końcówek bez buczków, sruczków, gwizdków itp. :decayed:

W następnym tygodniu dodam foty z progami od S4 i tymi końcówkami :)

:hi:

Opublikowano

ładna furka, środek idealny tylko ori radio żeby było to malina-uwielbiam jak to tak na czerwono wszystko świeci!

Opublikowano
  • Autor

To radio ma czerwone podświetlenie. Wszystko się pięknie zgrywa. :wink4:

Opublikowano

ladnie ladnie:) -widze ze kolega tez uderza w s4:D:)

tylko z tymi progami z laminatu ... przemyslalbym sprawe. szukaj na ebay.

ogolnie git malina. Wyslij mi na PW linka z aukcja do koncowek:D bo widze ze zassales temet S4:D

Opublikowano
  • Autor

No zobaczymy co to będzie... Myśle, że będzie git :good: W poniedziałek przyjdzie paczka (progi + listwy na drzwi), we wtorek daje do malowania, czwartek - montowanie. Jestem dobrej myśli.. :)

Najważniejsze że to jest to samo co w S4 (wzór) bo nie chce innych szitów. Wbiłem sobie do głowy S4 i będzie S4. Po wakacjach dojdzie jeszcze tylny zderzak. Jak skończe z budą to sie wezme za mechanike (hamulce, K04, FMIC, programik) :good:

Ten wóz dużo dla mnie znaczy i musi być lux :polew::a4fan:

Opublikowano

tak, ale z laminat sie kijowo lakieruje:/ i pozniej lekko jakis kamyk uderzy i sie robi lipa. ;)

ja skaldam tylko na ori czesciach. Powoli ale do przodu. Kupilem mega rarytas;) tylny poliftowy zderzak S4;) a do konca miesiaca bedzie przod.

Opublikowano
  • Autor

Heh :) No u mnie tylko te progi beda nieorginalne. Zderzak tylny jeden jest na allegro. Sprzedaje sie juz dobre poł roku to może jeszcze drugie pół poczeka aż bede mieć na niego kase :kox::decayed:

Opublikowano

a to malina :hi:

Opublikowano

ale kosztuje 1090zl i to przedlift

Opublikowano
  • Autor

Za te kwote to nawet nie sni mi sie go brac... :wink4:

Nad zderzakiem bede myslec jak bedzie na niego kasa. Na razie mam inne priorytety... :tongue4:

Opublikowano

wiadomka;) niektorzy na handlarze na allegro ostro przeginaja z cenami.

Zycze udanych modow!!

Opublikowano

Dobrze sie zapowiada :] :kox: Ceny tych zderzaczków sa.... em....duze. Jakby na to popatrzec to:

felga 1600

lampki przod 700

tyl lampki 400

Zderzaczki s4 1500 pln jak sie uda :kox:

Progi 300

omg....... :kox: A gdzie audio i program :kox:

REWELACJA :good::evil::slina::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.