Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Slawekowy Perl Black

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poka :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jutro postaram się zrobić jakieś foto :wink:

Opublikowano

Poka, poka ... :)

Opublikowano

Również chętnie zobaczę jak siadło Sławku :wink:

Opublikowano
  • Autor

Nawet czasu nie miałem by zdjęcia porządne zrobić.

Takie z telefonu (nawet ostrości dobrze nie złapałem, ale trudno) :wink:

20140919_184038.jpg

Dla mnie jest na plus - wygląd i jazda w zakrętach, na dziurach troszkę bardziej czuć ale delikatnie, nie jest źle :wink:

A i jeszcze te super mocne LEDy wam pokaże, też takie na szybko zdjęcia :decayed:

DSC03260.jpg DSC03257.jpg DSC03258.jpg


Efekt świecenia tych LED na żywo jest super :wink:

Opublikowano

no kurde niezle jaraja :thumbup1:

Opublikowano

Co to za ledy? od Tomnika?

Opublikowano
  • Autor

Nie, to nie od Tomnika, porównywałem u kolegi świecenie moich z tymi od Tomnika i moje świecą dwa razy jaśniej :decayed:

A te są drogie ale naprawdę extra, są za 80 zł opakowanie 2 szt. lampek (całe lampki, a nie tylko wkład - na poprzedniej stronie dałem zdjęcia, nawet rozebrałem jak wygląda w środku), choć możliwe że jakbym się zorganizował i byliby chętni, wtedy uzbierałbym większe zamówienie, to może coś by dało rade uciąć przy większej ilości (choć nie pytałem o taką opcję) :wink:

Opublikowano

No no, ładnie Sławku siadło autko - elegancko ! :wink:

Opublikowano

ładna sztuka :) bo sedan :grin: ile dałeś za swoje sprężyny? podaj link jak możesz gdzie kupiłeś :)

Opublikowano

Prezentuje się konkretnie !

Opublikowano

no nawet siadło jako tako jakies - 35 mm;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki, dzięki :hi:

ładna sztuka :) bo sedan :grin: ile dałeś za swoje sprężyny? podaj link jak możesz gdzie kupiłeś :)

Ceny są od 600 zł do 900 zł za ten zestaw. Ja kupiłem w Inter Carsie, bo miałem rabat (460zł). Ale jak mam Ci polecić, a nie masz znajomości np. w Inter Carsie (bez rabatu 610 zł) to na motointegrator.pl (grupa Inter Cars) dostaniesz dobrą cenę (aktualnie 547,85 zł i wysyłka 0 zł). :wink:

no nawet siadło jako tako jakies - 35 mm;)

No jakoś tak :naughty:


----------------------------------------------------------------------

Wreszcie się mi inaczej-lepiej siedzi Czyli nowe foteliki weszły :decayed:

Jakieś fotki pewnie zrobię. :P

Opublikowano

na nastepnym spocie wozimy sie na twoich fotelach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

na nastepnym spocie wozimy sie na twoich fotelach :decayed:

:thumbup1:

Opublikowano

nooo Sławku w tym tygodniu muszę je obczaić :D;)

Opublikowano

Fajna sztuka. Modzenie do przodu. :wink4: Od razu inaczej na tym prokicie. :good:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki akjam :hi:

Nie mam czasu wyjść z aparatem, szczególnie że jak wracam z pracy zaczyna się robić ciemniej. Zdjęcia z telefonu, może nie ostre ale coś widać. Muszę jeszcze wyczyścić ale nie mam kiedy :wink:

20141112_154706a.jpg

20141112_154648a.jpg

20141112_155003a.jpg

20141112_154922a.jpg

20141112_154944a.jpg

Opublikowano

Grubo :banan: Gratulacje :hi:

Opublikowano
  • Autor

Grubo :banan: Gratulacje :hi:

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.