Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jaka karta telewizyjna na USB ?


Piechol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

potrzebuje jakiegoś tunera tv do kompa :cool1: w grę wchodzą tylko karty na USB żeby pasowało zarówno do stacjonarnego jak i do laptopa :good: nie znam się na tych podzespołach w sumie wcale a ceny są bardzo różnorodne... Nie potrzebuje jakiegoś kombajnu za 400-500zł :no: tylko żeby można było rozpoznać twarze na ekranie :) jakby ktoś miał o tym pojęcie to proszę o radę :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o TV analogową czy cyfrową? Jak cyfrowa to polecam SkyStar. Co prawda sam używam wersji na PCI ale opinie o tej na USB są równie dobre. No i masz duże możliwości "edukacyjnego" oglądania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

analogowa musi być bo niestety w mieszkaniu nie będzie kablówki... :confused4: chyba że da jakoś przez internet coś "wyłapać:? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, myślisz tylko o programach ze zwykłej antenie siatkowej? Jak tak to zwykła karta TV za 50zł z allegro wystarczy. Ale myślę, że jednak warto założyć sobie satelitę i do tego właśnie SkyStara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, myślisz tylko o programach ze zwykłej antenie siatkowej? Jak tak to zwykła karta TV za 50zł z allegro wystarczy. Ale myślę, że jednak warto założyć sobie satelitę i do tego właśnie SkyStara.

Problem jest taki, że mieszkanie nie moje no i w sumie to nie jestem jakimś telewizyjnym maniakiem :wink4: czyli chyba wystarczy mi analog sam :) tylko teraz jaki? jakieś linki by się przydały :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze parę lat i sygnał analogowy zaniknie, pozostanie tylko cyfrowy więc może nie warto sie ograniczać. Już są miejsca gdzie zaczynają nadawać sygnał cyfrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówie żeby cyfrowego nie było :wink4: tylko na razie potrzebna mi jest po prostu karta z dobrą jakością z sygnału analogowego :good: czyli w co warto inwestować? linki proszę :notworthy:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2008, 12:30_________________________________________________znalazłem takie coś: http://allegro.pl/item435635548_tuner_tv_dualtv_dvb_t_hybrid_usb_2_0_xp_vista_hdtv.html

warto? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy sprzet obecnie to <a href="http://allegro.pl/item439987406_tuner_tv_leadtek_winfast_palmtop_dtv200_h_usb.html">LEADTEK WINFAST PALMTOP DTV200 H USB</a>

musisz miec grafike zgodna z DX 9 (czyli radek 9500 i wzwyż oraz GF FX 5 i wzwyż) i USB 2.0 i przynajmniej P4 1.8 lub Athlon 2000+. masz anlog i digital w jednym. obraz zyleta szczegolnie przy nowych sterach ze strony leadteka i winfascie2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy sprzet obecnie to <a href="http://allegro.pl/item439987406_tuner_tv_leadtek_winfast_palmtop_dtv200_h_usb.html">LEADTEK WINFAST PALMTOP DTV200 H USB</a>

musisz miec grafike zgodna z DX 9 i USB 2.0 i przynajmniej P4 1.8 lub Athlon 2000+

dzięki za linka :) czyli za tańszymi się nie ma co oglądać? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten tuner jest tani. jakis czas temu kosztowal na allegro 149 teraz jest troche drozszy. pytaj u goscia o nicku allegro: "badziewiaki_2006". on mial tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...