Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[C5 1.9 TDI AFN+] Audi A6 by Murdzi | Navi Plus | -40 H&R | BOSE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lejesz 10W40 a nie 5W40?

Opublikowano
  • Autor

10W, bo wcześniej właściciel też lał 10W, nie będę przechodził na pełny syntetyk. Olej wymieniam co 10000km, myślę, że powinno być ok.

Opublikowano

Uważasz, że przejście na 5w zrobi silnikowi krzywdę?

U mnie poprzedni właściciel lał 10W-40 Castrola, zrobiłem zaraz po zakupie płukankę i 5w-40 wpadł. Zużycie oleju mam minimalne, generalnie co 10 tys schodzi z Max do Min. A dolot zawsze w oleju :/

Opublikowano

ja wlasnie tez jestem tego zdania ze powinno byc 5W40 i ja tez bede zmienial olej z 10W40 na 5W40 bo slyszalem ze dla turbo 5W40 jest lepszy

Opublikowano
  • Autor

Wiecie Panowie, ile osób, tyle opinii. Zdecydowałem się zostać przy 10W40, to przecież nie jest zły olej - mineralnego nie leję w końcu :)

Opublikowano

ja tez na takim jezdze i ojciec w takim samym A6 tez i nic zlego sie nie dzieje ale gdzies czytalem ze dla silnikow diesel z turbo powinno sie stosowac wlasnie 5W40

Opublikowano

zmień lepiej na 5W40 tak jak koledzy piszą

Opublikowano
  • Autor

Wlałem Motula i w mojej ocenie silnik pracuje deczko ciszej. Jestem zadowolony.


Dzisiaj sterownik silnika poleciał do kolegi Kostrza z forum audi80.pl. Myślę, że autko trochę ożyje po powrocie ECU :)

Opublikowano

Wysylales sterownik na chipsa? Ja mam taki do sprzedania tanio

Opublikowano
  • Autor

Owszem, posłałem, bo mam bardzo dobre doświadczenia w użytowaniu syetowników kostrza. Rzuć na PW cenę za Twój.


Sterownik zamontowany. Żałuję, że tak długo zwlekałem z chipowaniem auta - poprawa niesamowita!

Opublikowano

Wiecie Panowie, ile osób, tyle opinii. Zdecydowałem się zostać przy 10W40, to przecież nie jest zły olej - mineralnego nie leję w końcu :)

Dla turbo tylko full i nie lałbym nic innego.

Zlej ten olej i nie wydurniaj sie :facepalm:

Czego się boisz???

Masz 400+ nalatane???

Moja jeździła parę latek na pół jak ją dostałem w recę od razu płukanka i zmiana na full i nic się nie dzieje.

Opublikowano
  • Autor

Chciałbym wiedzieć ile mam nalatane,na zegarze prawie 300000km, a w rzeczywistości nie mam żadnego dokumentu na powierdzenie.

Jak na razie z przejścia na Motula jestem bardzo zadowolony.

Opublikowano

Twoje auto...

Jak wcześniej ktoś lał full to ja tez bym go dał,w ogóle bym dał 5W.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na razie zostaje tak jak jest.

Szukam jednomasowego koła zamachowego z 80, A4 1Z - jakby ktoś coś miał, dajcie znać.


Szukam ori chlapaczy na przód i tył do mojej C5 - jak ktoś ma takie paskudy na zbyciu, dajcie znać :)


Panowie, moje A6 jest na sprzedaż, szczegóły na PW. Jak ktoś szuka pewnego auta, powinien być zadowolony.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.