Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI Symphony II - problem.


majk91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy,

Mam mały problem z radyjkiem, mianowicie w napędzie zacięła się płyta. Nie mam pojęcia jak to się stało, bo gdy kupiłem auto ona już była tam w środku. (przynajmniej wydaje się być płytą, po prostu jak chce włożyć nową do napędu to za uja nie wejdzie). Byłem u "specjalisty", to nie może mi wyciągnąć radia tymi haczykami, bo najzwyczajniej w świecie nie chce wyjść. Jest jakiś inny sposób na wyciągnięcie tej płyty? Albo ktoś wie jak to zrobić?

i druga sprawa, słyszałem że w symphony II ładowali zmieniarki wbudowane w radiu, jest szansa że mam to u siebie?

z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak masz takie radyjko z napisem load to masz zmieniarke. Co do wyjęcia radia to czasami trzeba rozebrać cały tunel bo tak mocno jest zakleszczone że nawet dobrymi kluczami jest problem jak masz tanie klucze to zapomnij o wyjęciu. Cd można wyjąć ale trzeba rozebrać radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Tom, ale z tym wyjęciem gadasz głupoty. Wystarczy popuścić obudowę deski pod kierownicą i po wsunięciu kluczy wypchać radio od tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki fakt w b6 prościej w b5 trzeba pruć konsole znam to bardzo dobrze z autopsji:wink: ale jeśli zakleszczone jest mocno to i pchanie nie wiele pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych radiach aby wyjąć płytę ze zmieniarki i nie uszkodzić dodatkowo mechanizmu, trzeba rozebrać mechanizm. Żadne łamanie płyty na kawałki lub wyginanie nie wchodzi w rachubę. Poza tym skoro płyta utkwiła w mechanizmie to znaczy że jest jakaś usterka i samo usunięcie płyty sprawy nie załatwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...