Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5] Ałdi, z CustOm Garage

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc tak

Hymmmmm od czego by tutaj zacząć

Może od tego ze jestem posiadaczem

Silnik:

- Pojemność 1781 Cm3

-Przebieg 231.500 km << chyba ogrinalny :banan:

- moc: Napędzany zabujczą liczba poganiaczy aż 125 kuni

- typ silnika: tego jeszcze nie jestem pewny

- zasilanie: benzyna

-Nadwozie

- wersja: Sedan

- drzwi: 4

- kolor: bordowy

Wyposażenie;

- centralny zamek

- El szyby

- Wspomaganie

itp jak w seri !

-Nagłośnienie

Radio seria Chorus ll

2 tweetery (prawa lewa)

2 głośniki drzwiowe seria

brak byłu

bagażnik skrzynia basowa JBL GT5-12, 1100 W, 275 RMS

wzmacniacz Blaupunkt gt400, 2 kanałowy

Naprawy lakiernicze?? narazie brak oznak korozje jedynie co jest złego to przeszedł gradobicie :slina: co mnie denerwuje ale to sie z czasem wyciagnie

Teraz cos o samochodzie tak konkretnie;

Poprzedni właściciel naprawde dbał naprawiał i wymian częśći

filtry, oleje zawieszenie wszystko jak nowe wiec narazie zero wkladu finansowego, z mojej strony ;D

Z czasem kilometrów samochodzik dostanie nowe elementy tupu

Postępy obciązenia kieszeni !!

*** Rozdzad 231.600 km (pełny komplet gates)

*** Opony 195/65 R 15 zima juz kupione nówki

*** opony 185/65 R 15 << stal lato << czekaja na przeszczep 8j et35 R 17' tylko musze znalesc fajne jakies alumki

Ps; Co do zdjęc to musicie mnie nauczyc jak wrzucic je bo za bardzo nie wiem jeszcze ;pp

Opublikowano

Nadwozie HB w B5 :polew:

Opublikowano
  • Autor

o Najn miał byc Sedan :D poprawiam:grin:

Opublikowano

kolego musisz znaleźć jakiś serwer gdzie można zdjęcia wrzucić np. fotosik a później kopiujesz link i wrzucasz zdjęcie na forum:wink:

Opublikowano
  • Autor

Dobra server opanowałem juz ;)

poprobie fotki i po wrzucam...

Opublikowano

No to czekamy :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

th_657482688_DSC02931_122_245lo.JPG

th_657495552_DSC02933_122_135lo.JPG

th_657635511_DSC02927_122_456lo.JPG

th_657639562_DSC02930_122_45lo.JPG

---------- Post dopisany 11-05-2014 at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2014 at 19:46 ----------

wstawiam kilka fotek ...

---------- Post dopisany 24-05-2014 at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2014 at 18:41 ----------

Cos zeby był głośniejszy !;) jest MOC

th_937648761_DSC01773_122_525lo.JPG

th_937669778_DSC01774_122_519lo.JPG

th_937685112_DSC01775_122_160lo.JPG

Opublikowano

No fajnie sie swieci, fajne felgi, nizej i bedzie gitarka, jak chcesz fele to polecam jakies 18, ja przechodzilem 16,17,18,19 i jezdze na 18 uwazam ze to idealny rozmiar do tego auta. Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Teraz jest w planach załozenie klimatyzacji...

i ktos mi odpowie na to pytanie czy sie opłaca ile mnie to wyjdzie itp ?

Opublikowano

z klima dużo roboty jest. Pod maska i w kabinie ciągniecie kabli itp.

Opublikowano
  • Autor

nie mowie ze sam to bede robic bo w tym to zielony jestem.

a jest klima manualne i klimatronik tak ? bo bardziej chyba wole manualna bo mniej roboty z tego co słyszałem ...:decayed:

Opublikowano

Kolego mały głód w komorze silnika wymiata :grin:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Nooo ... zawsze pusty pojemnik ze spryskiwaczemmmm :D:banan:

---------- Post dopisany 08-07-2014 at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2014 at 19:59 ----------

dostałem za darmo klime z rozbitka 100 % sprawna i szczelna i teraz powiedzcie mi

wiem duzo roboty z tym jest ale za darmo to sie opłaca nawet jezeli bawic w tym z mechanikiem

a teraz pytanie teoretyczne 70A alternator to podejmie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.