Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Iszkowe acztery

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Po ponad roku użytkowania mojej A4 przyszedł czas na pochwalenie się nią na forum. Zaczęło się od zakupu w listopadzie 2012 z przebiegiem 221 kkm. Na chwile obecną 236 kkm i nadal pomału rośnie.

Rok produkcji 2002
1,9 TDI AVF 131
Kolor Avus Silver LY7J
S-line interieur

Wyposażenie:
-Zawieszenie 1BV
-Kierownica 3 ramienna, pokryta skóra pikowana
-Pełny kolorowy FIS
-Lusterko fotochrom
-Tempomat
-Pakiet oświetlenie
-4 elekktryczne szyby
-Radio 2 DIN Symphony II
-Nawigacja BNS 4.2
-Parktronik tył
-Felgi DTM 8Jx18" ET 43
-Opony DUNLOP SP Sport Maxx RT 225/40/18


Plany:
-Swap ramion wycieraczek na AERO :thumbup1:
- Przyciemnienie szyb
- Ledowe oświetlenie wnętrza

0229605774db.jpg
2a873a22c609.jpg
d729edc1373c.jpg

Podziękowania dla użytkownika slepy za ogarniecie fotek:banan:

Dzis udalo sie wyrezac ramiona AERO
8cde8bd9cae5.jpg

Wpadl tez panel sterowania NAVI podziekowania dla kolegi Bielun22
94a38d2df1fa.jpg

Wymiana tarcz oraz klockow podziekowania za zestaw dla kolegi Wandej, przy okazji wymione przewody hamulcowe na oplot HEL i plyn hamulcowy, podziekowania dla hamulcowego guru Dev :thumbup1:

e7ed9ba5932b.jpg

Zapraszam do oceniania i komentowania.

Edytowane przez iszek

Opublikowano

ładnie zachowany lakier :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki:thumbup1:ale to zasluga fotografa i aparatu, w rzeczywistosci odpryski na masce i kilka innnych niedomagan, moze kiedys uda sie ogarnac jakas korekte, pozyjemy zobaczymy:wink:

Ramiona i wycieraczki kupilem w poniedzialek, juz czekaja na montaz, ale faktycznie cena bardzo dobra. Skorzystalem z linka ktory wrzuciles do ciekawych aukcji do B6 i kupilem panel sterowania NAVI, wlasnie dzis go podlaczylem, wielkie dzieki:thumbup1:

Opublikowano

Brat bliźniak mojego koloru :decayed::decayed:

Elegancko wygląda :thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

To się Ślepy narobił-2foty :polew:

Fajnie się,fura błyszczy. Kolor ładniejszy niż ten u Łukasz :decayed: (żartuje oczywiście) ale kolor jest mega.

Opublikowano
  • Autor

Bylo wiecej, nie ma co szalec bo bedziecie zazdroscic:polew: reszta fotek http://a4-klub.pl/malopolskie-85/all-spoty-brzeskie-01-05-2014-czwartek-godzina-19-00-mcdonald-brzesko-113786/index89.html#post4233465

Jeszcze mi duzo brakuje zeby miec taka laleczke jak Twoja Marcin:wink:

Opublikowano

Piękne :wink: ale co najważniejsze widzę baza do rezania RNS-e jest :naughty:

Opublikowano
Dzieki:thumbup1:ale to zasluga fotografa i aparatu, w rzeczywistosci odpryski na masce i kilka innnych niedomagan, moze kiedys uda sie ogarnac jakas korekte, pozyjemy zobaczymy:wink:

Ramiona i wycieraczki kupilem w poniedzialek, juz czekaja na montaz, ale faktycznie cena bardzo dobra. Skorzystalem z linka ktory wrzuciles do ciekawych aukcji do B6 i kupilem panel sterowania NAVI, wlasnie dzis go podlaczylem, wielkie dzieki:thumbup1:

Ciesze się ze mogłem pomóc:hi:
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mam drobne pytanie co to za lustro, fotochrom?

fd790ffc34d8.jpg

Opublikowano

a4 B5, a3 8l, passat b5 fl - montowano fotochrom powinien być żółty

Opublikowano
  • Autor

czyli z tego wynika ze w b6 nie bylo fotochromu?? bzdura

Opublikowano

było ale lusterka były z przyciskiem

Opublikowano
  • Autor

czyli to nie jest zwykle bo nie ma tej wajchy z dolu, ani tez fotochrom wiec co?

Opublikowano

:hi:Działaj ... piknie jest

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.