Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

maluj te zaciski bo jeszcze ktoś wywnioskuje że Ci całe auto tak rdzewieje :decayed:

albo załóż sobie te nakładki BREMBO :kox::polew:

Opublikowano

a czemu zaciski nie poszły w jakiś koolor :gwizdanie:

bo nie miałem czasu ściągać, to cały dzień roboty z malowaniem , na wiosnę się zrobi :embarrassed: :>

ciebie naganiam, a u mnie w bagażniku już z pół roku farbka do zacisków leży :polew:, ale na wiosnę się zrobi :good:

Opublikowano
  • Autor

zdjcie019z.jpg

:naughty: :naughty: :wink4:

Opublikowano

Ive, ja myśle że naklejka w tym miejscu idealnie pasuje :good:

teraz jeszcze trzeba podpasować na sedanie :naughty:

a właśnie, czy ja tam widzę DRESIK PANA FOTOGRAFA ? :decayed:

Opublikowano

zdjcie019z.jpg

:naughty: :naughty: :wink4:

mam nadzieje że po weekendzie u mnie też na furce zagości naklejeczka :wink4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 16:55_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item827448588_wentyle_porsche_911_924_944_boxer_cayenne_cayman.html

:wink4:

Opublikowano

Ive jaką Ty masz brawę swoich zenonków bo nie chce mi się szukać? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

miałem chinolskie żarniki 6000k ale teraz mam ori philipsa 4300k i cienko świecą :kwasny:

Opublikowano

miałem chinolskie żarniki 6000k ale teraz mam ori philipsa 4300k i cienko świecą :kwasny:

Czyli że HID lepszy? :)

Opublikowano
  • Autor

jaki hid :mysli:, chińskie żarówki miałem wsadzone ze 2 miechy temu ale padły i wymieniłem na ori żarówki philpsa , dużo zależy od stanu lampy , ja najwyrażniej mam lekko zużyte bo nie jest to jakieś mega mocne światło , chyba będę regenerował odbłyśniki u siebie :przebiegly:

Opublikowano

jaki hid :mysli: (...) chyba będę regenerował odbłyśniki u siebie :przebiegly:

:embarrassed: Się mi popierdzieliło, zapomniałem że masz ori xenio :wink4: Bo przecież w takich ubogich wersjach jak Twoja nie zakładali ori xenia :naughty::tongue4:

Właśnie co do regeneracji... dużo roboty? :mysli: U mnie też szału nie ma przed autem :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Tu masz temat , czekam na Bieńka jak zda relacje , to może też się zdecyduję :cool1: .

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_czyszczenie_odblysnikasoczewki_w_reflektorze_bixenonowym_xenonplus-t60974.45.html

Pamiętam jak założyłem w afnie soczewki + hid , to na nowej lampie nie musiałem długich używać tak mocno świeciły :naughty::kox: :kox:

Opublikowano

to na nowej lampie nie musiałem długich używać tak mocno świeciły :naughty::kox: :kox:

czyli tak jak u mnie :buhaha::decayed:

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie: :cool1::kox:

zdjcie010tc.jpg

zdjcie020b.jpg

przelot na seryjnym , środkowy tylko został jest fajnie :decayed:

Opublikowano

o... 30PS wiecej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

przesuń przecinek w lewo :decayed:

Opublikowano

Ive a czemu na dwururce puszczone? :mysli:

Opublikowano
przelot na seryjnym , środkowy tylko został jest fajnie :decayed:

i jak wrażenia? głośniej? nagraj jaki film jak to gwizda :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ive a czemu na dwururce puszczone? :mysli:

a to źle? , myślałem że będzie ok :mysli: , nie znam się
Opublikowano

no właśnie ja też nie a wydech już mam na ziemii i kminię jak to teraz zrobić :mysli:

zastanawiam się czy wyciąć puszkę po kacie i tam też dać rurkę... czy usunąć środkowy tłumik czy może ostatni? :mysli:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 18:52_________________________________________________z tym że ja bym wstawił wszędzie pojedyńczą rurkę dla uzyskania lepszego efektu bo tam w sumie na końcu dwururki masz chyba znowu zwężenie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ja środkowy mam zostawiony , teraz tak myślę , że chyba inaczej to zrobię , bo cholera wie czy przez ten długi odcinek wydech nie będzie blokował się spalinami :mysli:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 18:56_________________________________________________nie- od zwężki cały czas do końcówek idzie 2 rurka :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.