Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

maluj te zaciski bo jeszcze ktoś wywnioskuje że Ci całe auto tak rdzewieje :decayed:

albo załóż sobie te nakładki BREMBO :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu zaciski nie poszły w jakiś koolor :gwizdanie:

bo nie miałem czasu ściągać, to cały dzień roboty z malowaniem , na wiosnę się zrobi :embarrassed: :>

ciebie naganiam, a u mnie w bagażniku już z pół roku farbka do zacisków leży :polew:, ale na wiosnę się zrobi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive, ja myśle że naklejka w tym miejscu idealnie pasuje :good:

teraz jeszcze trzeba podpasować na sedanie :naughty:

a właśnie, czy ja tam widzę DRESIK PANA FOTOGRAFA ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjcie019z.jpg

:naughty: :naughty: :wink4:

mam nadzieje że po weekendzie u mnie też na furce zagości naklejeczka :wink4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 16:55_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item827448588_wentyle_porsche_911_924_944_boxer_cayenne_cayman.html

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem chinolskie żarniki 6000k ale teraz mam ori philipsa 4300k i cienko świecą :kwasny:

Czyli że HID lepszy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki hid :mysli:, chińskie żarówki miałem wsadzone ze 2 miechy temu ale padły i wymieniłem na ori żarówki philpsa , dużo zależy od stanu lampy , ja najwyrażniej mam lekko zużyte bo nie jest to jakieś mega mocne światło , chyba będę regenerował odbłyśniki u siebie :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki hid :mysli: (...) chyba będę regenerował odbłyśniki u siebie :przebiegly:

:embarrassed: Się mi popierdzieliło, zapomniałem że masz ori xenio :wink4: Bo przecież w takich ubogich wersjach jak Twoja nie zakładali ori xenia :naughty::tongue4:

Właśnie co do regeneracji... dużo roboty? :mysli: U mnie też szału nie ma przed autem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz temat , czekam na Bieńka jak zda relacje , to może też się zdecyduję :cool1: .

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_czyszczenie_odblysnikasoczewki_w_reflektorze_bixenonowym_xenonplus-t60974.45.html

Pamiętam jak założyłem w afnie soczewki + hid , to na nowej lampie nie musiałem długich używać tak mocno świeciły :naughty::kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na nowej lampie nie musiałem długich używać tak mocno świeciły :naughty::kox: :kox:

czyli tak jak u mnie :buhaha::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: :cool1::kox:

zdjcie010tc.jpg

zdjcie020b.jpg

przelot na seryjnym , środkowy tylko został jest fajnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przelot na seryjnym , środkowy tylko został jest fajnie :decayed:

i jak wrażenia? głośniej? nagraj jaki film jak to gwizda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive a czemu na dwururce puszczone? :mysli:

a to źle? , myślałem że będzie ok :mysli: , nie znam się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja też nie a wydech już mam na ziemii i kminię jak to teraz zrobić :mysli:

zastanawiam się czy wyciąć puszkę po kacie i tam też dać rurkę... czy usunąć środkowy tłumik czy może ostatni? :mysli:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 18:52_________________________________________________z tym że ja bym wstawił wszędzie pojedyńczą rurkę dla uzyskania lepszego efektu bo tam w sumie na końcu dwururki masz chyba znowu zwężenie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja środkowy mam zostawiony , teraz tak myślę , że chyba inaczej to zrobię , bo cholera wie czy przez ten długi odcinek wydech nie będzie blokował się spalinami :mysli:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 18:56_________________________________________________nie- od zwężki cały czas do końcówek idzie 2 rurka :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...