Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Vario masz może wątek o tej niuńce :kox:

sory Ive za OT :wink4:

Opublikowano

Jak wejdzie gwint to wątek będzie :) bez gleby nie zaczynam nawet :)

Opublikowano

Jak wejdzie gwint to wątek będzie :) bez gleby nie zaczynam nawet :)

no to czekam, ta w podpisie to Twoja :slina:, no to jak Ive bierzesz tego Accorda :evil: :evil:

Opublikowano

a beta nie ?

Opublikowano

Ty już Kamilu nie kuś :naughty:

Opublikowano

ten model ale bez spoilera na klapie i felg bo ta w podpisie to Aristo Turbo 280 KM, ja mam silnik z Supry 2JZ-GE non turbo

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ive daj jakieś fotki środka ;) widze ze jest ciekawie w środku, daj wiecej fotek :) fajnie auto :) fajny silniczej ten ajm 115km :)

Opublikowano

Honda ? Ive ogarnij się :decayed:

Śmigam już druga Hondą.. pali śmiesznie mało..ale komfort z jazdy :thumbdown:

Japoniec jest dobry..ale jak ma RWD lub AWD..Turbo i służy do okazyjnego upalania :naughty:

Ps. Panie Tomku..już niedługo będzie drugie A4 na forum na 18' RH Turbo vel. prosiakos rims :naughty: :naughty: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

który taki?

Opublikowano

który taki?

I tak nie znasz :decayed::tongue4:

Klubowicz..stary rezacz :przebiegly:

Opublikowano

myślałem że postanowiłeś wrócić do a4 :gwizdanie:

Opublikowano

myślałem że postanowiłeś wrócić do a4 :gwizdanie:

Jakbym trafił konkret sztukę w dobrym wypasie i za dobre talary to bym się mocno zastanowił :decayed::naughty::tongue4:

Iver..przez te 40 stron zrobiłeś coś czy tylko pościerałeś kurze z kokpitu ? :lol1:

Opublikowano
  • Autor

już niedługo będzie drugie A4 na forum na 18' RH Turbo vel. prosiakos rims :naughty: :naughty: :kox: :kox: :kox: :kox:

wiem,wiem ,pisał do mnie niedawno :naughty:

na razie nic nie rezam w padawce ,chyba , że jakieś lewe dziengi wpadną , kupiłem se kwadrat o powierzchni 60m2 i za miesiąc tam zaczynam rezanie hyhyhy :naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

kupiłem se kwadrat o powierzchni 60m2 i za miesiąc tam zaczynam rezanie hyhyhy :naughty: :naughty: :kox:

Ive w TBG?

Opublikowano

już niedługo będzie drugie A4 na forum na 18' RH Turbo vel. prosiakos rims :naughty: :naughty: :kox: :kox: :kox: :kox:

wiem,wiem ,pisał do mnie niedawno :naughty:

:bag:

jakbyś znalazł wcześniej prosiakowe kapselki to daj znać

Opublikowano
  • Autor

Ive w TBG?

yep

Kolkov , ciężki temat z deklami , jak są to cena zaporowa , ja poluję teraz nad rh3d :naughty:

Opublikowano

Tomek jak będziesz potrzebował kogoś do pomocy przy rezanku kwadrata to jestem chętny :ad::wink4:

Opublikowano
  • Autor

hehe dzięki , każda pomoc się przyda :good:

Pany , podoba mi się ta końcówka od cupry , co wy na to :cool1:

SEATLeon8P_CupraOV.jpg

Opublikowano

Nie do B5 :no:

Cupra ma zupelnie inna linie, nowoczesna, B5 jest nieco toporne juz, wiec z taka locha z tylu bedize wygladac troche smiesznie.

Kiedys widzialem foty S4 B5 z wydechem od RS4 B7, niezla qpa. :sick3:

Opublikowano
  • Autor

to chyba pójdą 2 dokładki od 1.6 , 1.8 albo trzeba szukać czegoś innego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.