Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

weszły z luzem , czy trzeba ostro nabijać , jaka jest przerwa miedzy końcówkami , czy nie ma wogóle

Opublikowano
  • Autor

fuckin ugly :kox: :kox:

Opublikowano

jaki odpust na tym s500 :polew:

Opublikowano

AMG made in home garage - lepiej jak w S500 w ogóle rurek nie widać a gang i tak jest milutki :)

Iver zapodaj końcówkę od Cayenne 526efcb8635b8a20.jpg

B&B takie wstawia, niech ktoś zrobi VT jak to będzie u Ivera wyglądać :mysli:

Opublikowano

Ive! --->

wydechu.jpg

:good:

Opublikowano

Ive! --->

wydechu.jpg

:good:

Nie nie nie Ive :no:

18b368570fdc597dmed.jpg

:kox::good::sex::seksiasty::jerk:

:decayed:

Opublikowano

Ive nie patrz na pierdółki, jak lubisz dźwięk V8 to wstaw cały wydech taki jak ja mam :tongue4:

Opublikowano

hehe dibo... tak czu siak w dieslu nie otrzymasz dzwieku V8:d

Opublikowano

Karol jak CI auto brzmi teraz na tym wydechu?

Opublikowano

hehe dibo... tak czu siak w dieslu nie otrzymasz dzwieku V8:d

Nie? :decayed:

Alfa romeo 159 1.9 jtdm v8 sound FM transmiter

lub nawet V10

Hehe... chora sprawa... głośniki na dach można zadawać szyku :nabijasie:

Opublikowano

Karol jak CI auto brzmi teraz na tym wydechu?

na zewnątrz przy wysokich obrotach jest cichy basowy pomruk... wewnatrz zas meeega git:D wszystko tak jak bylo plus mega nizszy dzwiek od 2rpm :kox: :kox: :cool1:

a zeby nie było OT... Ive szukaj calego tlumika, dzwiek niesamowity... no i koncowki sa dla cinkusow:D

Opublikowano

To fakt że V8 nie uzyskasz, chyba że przez transmitery :polew:

a zeby nie było OT... Ive szukaj calego tlumika, dzwiek niesamowity... no i koncowki sa dla cinkusow:D

Najlepsze podsumowanie zabawy z samymi końcówkami :good:

Opublikowano

Ive nie patrz na pierdółki, jak lubisz dźwięk V8 to wstaw cały wydech taki jak ja mam :tongue4:

popierdółka? i człowiek z ADRem :slina: pod maską to pisze :polew:

Opublikowano

Może i ADR pod maską ale układ wydechowy mam cały wymieniony, a nie tylko końcówkę :cool1::polew:

Opublikowano

Może i ADR pod maską ale układ wydechowy mam cały wymieniony, a nie tylko końcówkę :cool1::polew:

co z tego jak tacy jak Ty widzą właśnie tylko tą końcówkę :cool1:

Opublikowano

somes nie przsadzaj... mysle ze Dibo i tak ma wiecej mozliwowsci wyciagnicia zajebistego dzwieku wydechu z ADR'a niz my z diesla (mi sie troche udało)... dlatego wg mnie Twoje komentarze sa nieprzemyslane;p

Opublikowano

Może i ADR pod maską ale układ wydechowy mam cały wymieniony, a nie tylko końcówkę :cool1::polew:

co z tego jak tacy jak Ty widzą właśnie tylko tą końcówkę :cool1:

Oj SoMeSik wszystko kwestia pieniędzy:cool1: Jak porównujesz seryjnego ADRa to porównuj z seryjnym AFNem :wink4: Poza tym nie zaśmiecajmy już wątku Ive'a.

Opublikowano

somes nie przsadzaj... mysle ze Dibo i tak ma wiecej mozliwowsci wyciagnicia zajebistego dzwieku wydechu z ADR'a niz my z diesla (mi sie troche udało)... dlatego wg mnie Twoje komentarze sa nieprzemyslane;p

oczywistym jest że dźwięku nie ma co porównywać... :wink4: ale nie zależy mi na tym tak jak na mocy... :naughty:

EOT

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

ale tu ciszaaaaa , kurfa , aż pająki z gołą d*pą biegają.... :decayed:

he , Ragguś , skończyły mi się ściereczki do kokpitu , to rękawem koszuli zawsze se kurzyk ściachnę i jest gites :cool1: :gwizdanie: :kox:

no dobra , kuźwa nie na rękę mi to ale musiałem to zrobić...zamówione nówki Fulda Carat Exelero 225x40x18"

oooo takie

fulda_reifen_exelero_wir_mit_fuba_3.jpg

he :kox:

Opublikowano

a już myślałem że zezłomowałeś auto :mysli:

hyhy dobra oponka :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.