Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale felgi poraszka a czarno!!!

porażka :decayed:

za***iście jest... jeszcze reling w ciorny i zmień ten przedni zderzak :tongue4: potem dostaniesz zapa do mojego klubu cichociemny madafaka :kox:

cichociemny to on teraz w miare jest, jak go odwali zderzak z Ski i inne szmery bajery to juz nie bedzie taki cichociemny :tongue4:

SmSiK Twoj juz dawno nie jest cichociemny...

Opublikowano

Iverson, trochę się pobawiłem z twoim zdjęciem i wprowadziłem mody, o które prosiłeś ;) Nie zamontowałem ci tylko dokładki od Cupry R, bo za cholerę nie wiem jak ją chcesz założyć :mysli:

iversonm.jpg

Uploaded with ImageShack.us

te ciemne alu to nieeeee tak do końca mi sie widzą :no:

moze na żywo było by lepiej :naughty:

ale ciemne szybki to Ive gnaj przyciemnic jak najprędzej :evil:

a chrom na dachu zostaw w spokoju :good:

Opublikowano

cichociemny to on teraz w miare jest, jak go odwali zderzak z Ski i inne szmery bajery to juz nie bedzie taki cichociemny :tongue4:

SmSiK Twoj juz dawno nie jest cichociemny...

ale chodzi po prostu o fajną nazwę :tongue4:

a mój czemu nie jest? ;(

Opublikowano

zajefane fotki :good: :good: :good:

Opublikowano

cichociemny to on teraz w miare jest, jak go odwali zderzak z Ski i inne szmery bajery to juz nie bedzie taki cichociemny :tongue4:

SmSiK Twoj juz dawno nie jest cichociemny...

ale chodzi po prostu o fajną nazwę :tongue4:

a mój czemu nie jest? ;(

bo ma glebe zderzak z Ski duze kolo i rzucjacy sie w oczy wyglad...

Opublikowano

glebe

mało powiedziane

zderzak z Ski

nie jeden a dwa

duze kolo

małe koło

i rzucjacy sie w oczy wyglad...

jeszcze nie

:decayed::tongue4::polew:

Opublikowano
  • Autor

i rzucjacy sie w oczy wyglad...

:decayed::tongue4::polew:

OMG czyżby flejmy mexykańska czerwień miały zagościć na masce :naughty::decayed:
Opublikowano

i rzucjacy sie w oczy wyglad...

:decayed::tongue4::polew:

OMG czyżby flejmy mexykańska czerwień miały zagościć na masce :naughty::decayed:

nie tylko na masce :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie tylko na masce :decayed:

ja se pierdyknę ręce pudziana na masce i płetwę rekina na daszku :naughty:
Opublikowano

całe auto maluje w panterkę :kox::naughty:

Opublikowano

całe auto maluje w panterkę :kox::naughty:

no to go lepiej w panterke obszyj, będzie REAL PUSSY WAGON :evil:

Opublikowano

no to go lepiej w panterke obszyj, będzie REAL PUSSY WAGON :evil:

i teraz jest :kox:

tyle gołych ci... w burdelu nawet nie siedziało :polew:

Sms czyżbyś czerpał inspirację ze swojego idola z dzieciństwa :cool1::naughty: :naughty: :kox: :kox:

hoff-knight-rider-mustang.jpg

Knight :slina:

nie przegapiłem żadnego odcinka :naughty:

tylko moja zdzira do mnie nie gada :mysli:

Opublikowano

Ive działałeś coś w kierunku obszycia kiery i gałki alcantarą :gwizdanie:, bo chodzi to za mną od pewnego czasu :)

Opublikowano

Ive działałeś coś w kierunku obszycia kiery i gałki alcantarą :gwizdanie:, bo chodzi to za mną od pewnego czasu :)

w panterkę :slina::kox:
Opublikowano

Ive działałeś coś w kierunku obszycia kiery i gałki alcantarą :gwizdanie:, bo chodzi to za mną od pewnego czasu :)

w panterkę :slina::kox:

nie, nie w panterkę :polew:

Opublikowano

nie, nie w panterkę :polew:

:lol1:
Opublikowano
  • Autor

hehe dzisiaj moja jazda do Tbg pełna wrażeń , tylko co wyjechałem z firmy, czuję że d*pa mi lata , wysiadam , kapeć z tyłu , na szczęście wulkanizator 200m dalej ,uffff zdejmujemy koło a tam wyrwa w oponie na 3 cm :shocked: :shocked: , kuźwa nie wiem na co najechałem ale na szczęście dało się naprawić :decayed: , później 1h korek na zakopiance w stronę Bochni , 40min korek na obwodnicy Tarnowa i 2 kapeć pod domem :polew: :polew: :polew: na nieszczęście inna opona , dzień konia normalnie :wallbash: :wallbash:...na szczęście w domku , czekała na mnie ,miła paczuszka od kolegi Dzika :decayed: , jutro serwis hyhy

dsc0909z.jpg

Opublikowano

to ładnie jak ja jeżdżę swoim 5 lat to tylko jednego kapciucha miąłem i to przy 160km/h- mówiąc szczerze przy takiej prędkości nie zdążyło nawet powietrze zejść całkowicie :kox::polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

...ja to idę hurtem po h*j 1 jak można 2 , nie dość że na odcinku 270km spaliłem chyba ze 25l to jeszcze 8 dych poszło na łatanie opon - f*ck

Opublikowano

to faktycznie po uju dzień :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.