Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zbieram na fele 18''+oponky , kto chce być moim kumplem , płaci składkę 50plnóf , kto nie chce nim być 100plnof ,taka mała akcja cfaniaka :decayed:

Opublikowano

Ja Ci wpłacę i 200plnóf jak mi w zamian za zakolegowanie wyślesz grill RS4 :decayed::polew:

Opublikowano

Ja Ci wpłacę i 200plnóf jak mi w zamian za zakolegowanie wyślesz grill RS4 :decayed::polew:

musiałbyś jeszcze dopłacić cośczuje :polew:, Iverson, skreśl sobie grill RS4 z planowanych modów, i nie oddawaj za żaden skarb :decayed:

Opublikowano
  • Autor

chciałbyś :tongue4:[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 21:28_________________________________________________

, Iverson, skreśl sobie grill RS4 z planowanych modów :decayed:

dzięki za przypomnienie :notworthy: , zrobione :good:

Opublikowano

na ślub

:blink:

Ive, przyznaj się! :polew:

ja za młody jestem...btw ale mi OT robicie :cool1:

wiem,że nie ma co oglądać ale byscie napisali przynajmniej, że mam ładne kapselki na szpilkach od kół czy coś :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2008, 10:00_________________________________________________Przymierzam się do zakupu na wiosnę ori felg 18" i oto moje faworytki:

5203234031rj8.jpg

2wrfb4irs8.jpg

aluaj8.jpg

jak myślicie które są debeściak :decayed:

panie Iverson co to za fela na środkowej fotce, bo przypadła mi do gustu :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

od A8 , są na alledrogo , fajnie ta fela wygląda jak opona nie ma profilu prawie :cool1::decayed: , ładna też jest po polerce :good:

Opublikowano

już mi przeszło, cena mnie zabiłą ;( i zaczynam poszukiwania od nowa :wallbash:

Opublikowano
już mi przeszło, cena mnie zabiłą i zaczynam poszukiwania od nowa

http://moto.allegro.pl/item588295820_audi_a8_a_8_4e0_18_a6_a_6_oryginal_a8.html :good:

a tu z oponkami:

http://moto.allegro.pl/item576202978_audi_a8_2004_rok_felgi_aluminiowe_opony.html

FCK!!! jakbym nie byl splukany to po tym jak zobaczylem autko z fotki bralbym te fele. gdyby nie ta fotka to nawet bym na nie nie spojrzal a teraz wysowaja sie na prowadzenie, no moze remis z tymi:

http://moto.allegro.pl/item591604873_audi_a8_255_40zr19_super_cena.html

Opublikowano

Panie Ive... ladnie z grillem;P) :kox:

Opublikowano
  • Autor

dziękuję :good:

Opublikowano
już mi przeszło, cena mnie zabiłą i zaczynam poszukiwania od nowa

http://moto.allegro.pl/item588295820_audi_a8_a_8_4e0_18_a6_a_6_oryginal_a8.html :good:

a tu z oponkami:

http://moto.allegro.pl/item576202978_audi_a8_2004_rok_felgi_aluminiowe_opony.html

FCK!!! jakbym nie byl splukany to po tym jak zobaczylem autko z fotki bralbym te fele. gdyby nie ta fotka to nawet bym na nie nie spojrzal a teraz wysowaja sie na prowadzenie, no moze remis z tymi:

http://moto.allegro.pl/item591604873_audi_a8_255_40zr19_super_cena.html

2500, dużo jak na mój aktualny budżet ;(, ale fele są kosa, przynajmniej na tym zdjęciu :przebiegly:

Opublikowano

Kolega luqas ma takie kola juz kaaawal czasu :)

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/11905

Nie bede sie chwalil kto mu je podsunał :naughty: kosy sa ... Szkoda ze nie ma 19" :wallbash:

Opublikowano

no własnie wiedziałem że u kogoś już je widziałem :decayed:

Ive to kiedy ta fela, od RSa będzie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a nie mam pojęcia , zapewne wtedy jak się jakieś zaskórniaczki znajdą :cool1:

Opublikowano

no to tak jak u mnie a co to za fota w podpisie, Twoja widzzę fele RS :evil:

Opublikowano
  • Autor

no niestety nie moja ale klon mojej :decayed::naughty:

DSC_2116.jpg

Opublikowano

wygląa miodzio, masz większą fote :kox:

Opublikowano
  • Autor

yep :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.