Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Oby tylko tobie się noga nie powinęła i żeby jakieś tam S3 Ci się nie przydarzyło - jednego nieszczęśnika już nam w klubie starczy :no:

eeee , dla mnie za małe , raczej eSa w avancie only :naughty:

Opublikowano

Oby tylko tobie się noga nie powinęła i żeby jakieś tam S3 Ci się nie przydarzyło - jednego nieszczęśnika już nam w klubie starczy :no:

eeee , dla mnie za małe , raczej eSa w avancie only :naughty:

:punk:
Opublikowano

Oby tylko tobie się noga nie powinęła i żeby jakieś tam S3 Ci się nie przydarzyło - jednego nieszczęśnika już nam w klubie starczy :no:

:polew:

:ssij::decayed:

Opublikowano

Oby tylko tobie się noga nie powinęła i żeby jakieś tam S3 Ci się nie przydarzyło - jednego nieszczęśnika już nam w klubie starczy :no:

:polew:

:ssij::decayed:

:polew: przecież to i tak przejściówka :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

zakropkować wam świat za OT'y w moim wątku :cool1::naughty::tongue4:

Opublikowano

zakropkować wam świat za OT'y w moim wątku :cool1::naughty::tongue4:

ale ten niebieski avancik jest :kox: EOT :hi:

Opublikowano

no za***isty :naughty:

Opublikowano
  • Autor

zakropkować wam świat za OT'y w moim wątku :cool1::naughty::tongue4:

ale ten niebieski avancik jest :kox: EOT :hi:

dziękuję kolego za Twoją pozytywną opinię :naughty::decayed:

no za***isty :naughty:

dziękuję kolego za Twoją pozytywną opinię :naughty::decayed:
Opublikowano

Ive ja bym walnął relingi i ramke grilla w czerń... :gwizdanie:

Opublikowano

Ive ja bym walnął relingi i ramke grilla w czerń... :gwizdanie:

mów mu tak dalej, usłyszy jeszcze ze 100 razy i się w końcu przekona :naughty:

Opublikowano

no ja myślę :tongue4:

Opublikowano

Ramka grilla napewno w czerń. Ale relingi zostawiłbym chromowane. Do tego polerka felg i będzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ive ja bym walnął relingi i ramke grilla w czerń... :gwizdanie:

mów mu tak dalej, usłyszy jeszcze ze 100 razy i się w końcu przekona :naughty:

do szkoły młodziki wynocha :tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :decayed::tongue4:

Opublikowano

Ive ja bym walnął relingi i ramke grilla w czerń... :gwizdanie:

mów mu tak dalej, usłyszy jeszcze ze 100 razy i się w końcu przekona :naughty:

do szkoły młodziki wynocha :tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :decayed::tongue4:

wakacje są :tongue4:

Opublikowano

Ive ja bym walnął relingi i ramke grilla w czerń... :gwizdanie:

mów mu tak dalej, usłyszy jeszcze ze 100 razy i się w końcu przekona :naughty:

do szkoły młodziki wynocha :tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :decayed::tongue4:

wakacje są :tongue4:

No to na jakies półkolonie się zapisać :polew:

Iverson... masz nocne foto tych halo na żółto?

Opublikowano
  • Autor

niestety nocnych foto nie mam :no:

Opublikowano

Cyknij coś poglądowego. Nie będzie to foto do kaledarza więc spinać się nie musisz ;) Jestem po prostu ciekaw jak to gra z normalnymi światłami.

Opublikowano

IMG_9195.jpg?t=1220398527

takie nalepki mozemy sobie pierdyknąc:D

Opublikowano
  • Autor

możemy , tylko kto się podejmie wykonania :cool1: , bo z US ciągnąć to bezsens

Opublikowano

jak odbiore auto z lakierni i bedzie chwilka wolnego moze to zalatwie;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.