Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Byłem pierwszy slepy :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

fele porsche + audi gratis (cena felg 30.000zł) :cool1:

Opublikowano

fele porsche + audi gratis (cena felg 30.000zł) :cool1:

to okazja :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no mega okazja , taniej nie będzie , nawet Vat podarowałem :naughty::decayed::tongue4:

Opublikowano

no mega okazja , taniej nie będzie , nawet Vat podarowałem :naughty::decayed::tongue4:

Ale potargować się zawsze można. :naughty:

Opublikowano

fele porsche + audi gratis (cena felg 30.000zł) :cool1:

dobra cena... a oponki dajesz, czy sama fela :polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

całe koła :naughty:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 07:56_________________________________________________nie tylko ja miałem taki pomysł , koleś poszedł szerokooooo i ta rej. RZ hyhyhy

http://forums.fourtitude.com/zerothread?id=4466067&page=1

Opublikowano

nie tylko ja miałem taki pomysł , koleś poszedł szerokooooo i ta rej. RZ hyhyhy

http://forums.fourtitude.com/zerothread?id=4466067&page=1

Z przodu praktycznie jak moja (zderzak, grill, lampy, lusterka) :kox:Ive rezamy takie felgi ? :naughty: Miałem kupować DOTZ Mugello ale te są szersze :slina::evil:

Opublikowano
  • Autor

ja raczej nie , bo będę w przyszłym roku szukał RWD :naughty:

Opublikowano

ja raczej nie , bo będę w przyszłym roku szukał RWD :naughty:

To sprzedaj mi swój gwint :naughty: Bo szukam gwintu :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

To sprzedaj mi swój gwint :naughty: Bo szukam gwintu :tongue4:

nie ma problemu...30.000 zł + audi gratis :naughty: :naughty: :polew: :polew:
Opublikowano

ja raczej nie , bo będę w przyszłym roku szukał RWD :naughty:

??? :naughty:

Opublikowano

jeszcze powiedz że bavarische motor werken :no:

Opublikowano

Ja też się przesiadam na BizonaMłodzieżyWiejskiej :)

Opublikowano
  • Autor

??? :naughty:

E46 3.0D touring i oby kasa pozwoliła na mpakiet i polift

jeszcze powiedz że bavarische motor werken :no:

yep , bawaria jest mi pisana po prostu hyhyhy

Ja też się przesiadam na BizonaMłodzieżyWiejskiej :)

zobaczymy czy szybko wrócimy do audi czy też nie :decayed::wink4:
Opublikowano

Ja też się przesiadam na BizonaMłodzieżyWiejskiej :)

zobaczymy czy szybko wrócimy do audi czy też nie :decayed::wink4:

Podejrzewam że już nie za tęsknisz za audi. :naughty:

Przesiadłem sie z E36 coupe na A4, niby młodsze, pojemniejsze, ale i tak w BMW było lepiej. Lepiej się prowadziło, trzymało drogi, biegi znacznie lepiej się zmieniało. A jedna i druga jest w dobrym stanie. Poprosty "Radość z Jazdy".

Opublikowano

i juz powinniście po kropku dostać :decayed:, kurna wszyscy chcą biemwii ,co to za nowy trend :mysli:

:audi: prezentuje się gustownie , ile będziesz za nią krzyczał ? :evil:

Opublikowano
  • Autor

Podejrzewam że już nie za tęsknisz za audi. :naughty:

pewnie zatęsknię jak mnie na utrzymanie eSki będzie stać , lub M5 hyhyhy

kurna wszyscy chcą biemwii ,co to za nowy trend :mysli:

:audi: prezentuje się gustownie , ile będziesz za nią krzyczał ? :evil:

przechodzimy na ciemną stronę mocy hyhyhy , może i gustownie ale za słabe to 1.9 po chipsie już , co do ceny to jeszcze nie wiem , sprzedaż to koniec przyszłego roku :cool1:
Opublikowano

Ja nie chcę BieMWu ale to jedyny rozsądny wybór w mojej sytuacji, IVE to może jak Liroy polubić BMW :)

Opublikowano

Jakbym mial zmienic marke to tez by to bylo BiEmWju

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.