Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Środkowa kratka zderzaka s-line b6


lysy1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. poszukuje środkowej kratki zderzaka przedniego s-line a4 b6 i nie wiem czy jest ona taka jak w zwykłym zderzaku w b6 lub jeśli mają inny wygląd to chociaż czy maja taki sam rozmiar żeby pasowała ta od zwykłego zderzaka w miejsce tej kratki s-line? Jesli czymś się różnią to czy ta zwykła po jakichś przeróbkach wejdzie? Poprosze też numery części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są podróby seryjnych - nie kupuj.

kratkę s-line rozpoznasz po tym że ni widać na niej górnej chromowanej listwy , biegnie ona po bokach i na dole ramki ale u góry jej już nie widać.

a dlaczego jest taka różnica ? towar limitowany i nawet używane kosztują kosmos :decayed:

---------- Post dopisany at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

tutaj masz porównanie :

kratka s4:

kratka-zderzaka-srodkowa-audi-a4-b6-s-line-01-05-.jpg

kratka s-line:

1723.jpg

i seria:

1354278524b.jpg

---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:06 ----------

no i s-line w wersji "black"

133906547_2_644x461_kratka-atrapa-zderzaka-s-line-audi-a4-b6-dodaj-zdjecia.jpg

---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

teraz ramki boczne :

seria:

44-64-thickbox.jpg

s-line

203874_x600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A która z tych z podróbek moze pasować? jak można to podaj link do konkretnej kratki bo to ciężko w dobrej cenie znaleźć pasujacy oryginał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz masz alternatywę: możesz zamiast oryginału do środkowej dziury zderzaka s-line zasadzić to :

119254785_1_644x461_atrapa-kratka-zderzaka-audi-a6-c5-nowka-bytom.jpg

jest to kratka z audi a6 c5 po lifcie. Na allegro dostępne od 40 pln wzwyż. kształt jest taki sam i wejdzie Ci do zderzaka ale ostrzegam że nie wygląda już tak fajnie jak ori.

mam nadzieję że pomogłem :hi:

---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ----------

KRATKA ŚRODKOWA ZDERZAKA AUDI A6 C5 LIFT (4146030316) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ----------

aha i nie kupuj nowego podróba tylko używaną oryginał - miałem nówkę podróba w rękach i przy próbie przycięcia sypała się jak trociny. badziew straszliwy. zresztą leży mi w garażu to Ci ją mogę oddać ale jest z deka wyyebana :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta od a6 c5 lift pasuje rozmiarem idealnie bez szczelin lub docinania do zderzaka s-line b6?

Pomóc bardzo pomogłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kształt jest taki sam ale jest grubsza od oryginalnej s-line , jeśli masz te trzy pionowe mocowania (za kratką) które łączą górę zderzaka z dołem (czyli z dokładką) to trzeba będzie kratkę rezać albo mocowania obcinać żeby jej nie blokowały ponieważ wtedy będzie Ci wystawać poza zderzak z pół centymetra.

Kilku Kolegów na Forum posiada kratkę a6 c5 w swoich s-line to może Któryś wrzuci Ci fotkę jak to wygląda :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko którzy to sa :) pewnie żaden nie znajdzie tematu bo nie szuka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ogromne :) to trzeba kupić teraz ori kratke od a6 c5 lift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a macie numer ori zwykłej kratki do zderzaka?? Moja ma już "chrom" lekko zdarty i nie wiem czy kupować nową czy malować w mat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ogromne :) to trzeba kupić teraz ori kratke od a6 c5 lift

bardzo proszę :hi:

spróbuj - 5 dych to nie majątek jeszcze, sam się przekonasz czy taka Ci wystarczy czy też szukać ori :wink:

tylko pamiętaj że mocowania z a6 nie będą takie same jak w ori więc albo ją będziesz musiał przykręcić do zderzaka albo coś podobnego wymyśleć żeby się trzymała :whistling:

ja mam atrapę s4 a i tak na ośmiu trytytkach siedzi żeby złodziejowi za szybko z nią nie poszło a wyjąć kratkę s-line czy s4 ze zderzaka to 10 sekund roboty :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby c5 założyć trzeba ciąć zderzak i kratkę. Jak masz ori zderzak s-line to lepiej poszukać okazji i kupić ori kratkę niż ciąć zdeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby c5 założyć trzeba ciąć zderzak i kratkę. Jak masz ori zderzak s-line to lepiej poszukać okazji i kupić ori kratkę niż ciąć zdeś.

tanio kupić kratkę s-line to tak jak znaleźć na ulicy 10.000 :grin:

ostatnio używaną pogoniłem za 4 stówki i jeszcze Gość mi dziękował :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o mega okazji ale używki za 4paki to jakiś.żart:-).

Ale temat nie o tym. Do 3pak jak ktoś.szuka to trafi. Jak nie całą to na części:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam taki sam problem kupilem od s4 bo myslalem ze podejdzie i chyba kupie od a6. Kolego R7 JAREK jak wpakowales kratke od s4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to są dwie rożne kratki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli złodziej który ostatnio pozbawił mnie mojej kratki wiedział co robi, bo zarobił w kilka sekund 400 zł.... co za ludzie...

Koledzy możecie mnie upewnić, że moja kratka była S-line bo ja nie bardzo widzę różnicę między nimi.

link do zdjęcia poniżej.

http://postimg.org/image/ryv3htwkd/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...