Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Pompka paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

strasznie to denerwuje jak długo bardzo długo trzeba kręcić

Opublikowano

strasznie to denerwuje jak długo bardzo długo trzeba kręcić

acha kumam chodzi o te fajne maniurki :polew: :polew:

wiec nie powiem ci dokladnie bo nie stalem ze stoperem ale okolo 2-3sekund :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to zakładam bo mie nierz zajmuje to koło minuty i nie chodzi o piękne panie ale ogólnie to denerwuje :kwasny:

Opublikowano

Panowie i co pomogło w waszej sytuacji?Ja mam podobny problem a mianowicie jak dłużej postoi samochód to po odpaleniu zaczynają falowac obroty i gaśnie nie mam wpływu na dodawanie gazu.Za drugim razem jak odpali to chodzi bez zarzutu.Dodam że mam audi a4 1.8 adr

Opublikowano

Panowie i co pomogło w waszej sytuacji?Ja mam podobny problem a mianowicie jak dłużej postoi samochód to po odpaleniu zaczynają falowac obroty i gaśnie nie mam wpływu na dodawanie gazu.Za drugim razem jak odpali to chodzi bez zarzutu.Dodam że mam audi a4 1.8 adr

Tak bynajmniej zminimalizowało ten problem prawie do zera tzn autko nie gaśnie i obroty bardziej stabilne.

Kolego kiblos a mierzyłeś ciśnienie paliwa???

Opublikowano

Panowie i co pomogło w waszej sytuacji?Ja mam podobny problem a mianowicie jak dłużej postoi samochód to po odpaleniu zaczynają falowac obroty i gaśnie nie mam wpływu na dodawanie gazu.Za drugim razem jak odpali to chodzi bez zarzutu.Dodam że mam audi a4 1.8 adr

Tak bynajmniej zminimalizowało ten problem prawie do zera tzn autko nie gaśnie i obroty bardziej stabilne.

Kolego kiblos a mierzyłeś ciśnienie paliwa???

Dokladnie ;) Z pomoca kolegi wesz zrobilem ten sam zabieg i koniec problemu ... aha i w moim przypadku cisnienie paliwa bylo ok.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

nie nie było mierzone

Opublikowano

kolego kiblos zmierz ciśnienie paliwa z na przewodzie powrotnym jeżeli będzie dość dobre to zamontuj zaworek.

Ajax co dwie głowy to nie jedna :good:

Opublikowano
  • Autor

dość to znaczy jakie??a zawór mam monatować na przewodzie dolotowym a nie powrotnym przecież tak??

Opublikowano

dość to znaczy jakie??a zawór mam monatować na przewodzie dolotowym a nie powrotnym przecież tak??

masz zmierzyć na przewodzie powrotnym ale najlepiej zrób to pod maską a nie w bagażniku :wink4:

tak zawór na dolotowym jak najbliżej pompy paliwa.

nie wiem jaka musisz uzyskac wartość ale jak zapodasz wątek lub pewnie głęboko poszukasz to bedziesz wiedział,nawet osoba która będzie mierzyła ciśnienie powinna wiedzieć czy jest ok.

Opublikowano
  • Autor

heh a nie wiem czy będzie wiedziała bo robię wszystko w serwisie fiata bo znajomy tam pracuje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.