Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 2002 rok multitronic - naprawa sterownika


oZz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szukam sprawdzonego serwisu w województwie mazowieckim (Warszawa), który będzie w stanie podjąć się naprawy sterownika skrzyni biegów w Audi A4 B6 1.8T multitronic. Sterownik był naprawiany około 2 - 3 lat temu w serwisie Sserwis, wszystko działało super niestety problem powrócił...

Objawy, to co jakiś czas "tracony bieg" auto nie pokazuje, że jest D ( nic nie jest podświetlone na desce) oraz dodatkowo nie jestem w stanie np. wbić wstecznego. Wbijam R, komputer nie podświetla biegu , auto toczy się powolutku, ale na gaz reaguje jakby był na luzie... Autko muszę zgasić, ponownie odpalić i czasami wszystko wraca do normy na jakis czas.

PS:

Przy okazji spytam również o "ogólny" serwis audi do którego warto pojechać. Potrzebuję również usunąć kontrolkę Air Bag, która pojawiła się na desce... Z autem ostatnio mam trochę więcej problemów... doszło do zapalenia wiązki, przez co zjarała mi się cała maska, itd ....

Jeżeli to ważne, to autko ma instalację LPG.

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma SAMKO, ja naprawiałem w Miedznej pod Węgrowem. Mają też i Wawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filipowscy Piastow na Reymonta robia tylko grupe vag, profesjonalisci czysto milo sympatycNie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się z kolegą Bart-S, posiada na temat tych skrzyń ogromna wiedzę a naprawa może Cię wynieść taniej niż w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...