Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lusterka i sterowniki od anglika


dracus6662

Rekomendowane odpowiedzi

witam z powodu że dostałem lusterka el składane podgrzewane z fotochromem angielskie od kolegi za krate browca , mam pytanie czy sterowniki angielskie plus joystick ang ogarnie to ?

rozważam konfigurację :

angielskie lusterka+angielskie moduły+ ang joystick

lub

ang lusterka +ang moduły+ eur joystick

czy angielskie moduły 8e2 z końcówka 21 i 22 od a4b6 to wersja high

Nie zaśmiecałem wątku o el składanych lusterkach bo tutaj poruszam adaptację wersji eng do wersji eur a4b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki inne i lusterka też i nie podejdą .

Lusterka są pod innym kątem ustawione. Można wykorzystać obudowy lusterek i wkłady bo są takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lusterek to nie stanowi mi to problemów bo jest to do ogarnięcia tylko troche trzeba pokombinowac ale chodzi mi tu o konfiguracje z pierwszego poostu sprawa czy te sterowniki to wersja high wyjasniona ,

Chce wiedzieć czy złoze lustra po załozeniu ich i dołożeniu jojtika w wersji eng czy trzeba wersje eur:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki z anglika nie zadziałają są zupełnie inne. W wersji ang. to prawy sterownik steruje lusterkami i panelem pod el szyby w pozostałych drzwiach.

Co do joystica to nie wiem czy pasuje ale moim zdaniem powinien pasować.

Nie wiem jak chcesz zmienić kąty ustawienia w elektrycznie składanych lusterkach? Moim zdaniem to spory problem i żeby to przerobić to raczej dużo trzeba by rzeźbić. W lusterkach są zamontowane wyłączniki krańcowe które zmieniają polaryzację składania i rozkładania lusterek więc moim zdaniem je też trzeba będzie przełożyć ale to nie tylko to, całe te aluminiowe mocowania lusterek są zupełnie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra już wiem wszystko zrobie manual z tego i będzie hulać lustro to 20 minut pracy sterowniki to jakies 10 minut joistik to lutownica i heya (jezeli chce sie mieć jak w orginale) oraz kodowanie licznika i wsio temat ogarne to daje znać

dzięki za zainteresowanie tematem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...