Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spór Allegro


fake

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem lampy od użytkownika autouniwersal1 na Allegro. Na zdjęciach lampy wyglądały ładnie, dodatkowo w emailu napisał mi że nie są nowe ale po polerce będą ładne. Gdy lampy przyszły okazało się że są w nich normalnie dziury i inne uszkodzenia, normalnie bym ich do rąk nie wziął. Napisałem do autouniwersal1 że te lampa nadają się na złom i wyłałem zdjęcia, odpisali mi że uszkodzenia powstały na pewno podczas transportu ale ewidentnie widać że są to stare uszkodzenia poza tym były tak spakowane że nie było opcji żeby takie mankamenty powstały. Chcą żebym im odesłał lampy ale ja nie będę dokładał do interesu bo to oni mnie oszukali. Napisałem że czekam na moje pieniądze albo wystawiam negatywa a sprawę kieruje na allegro. Ewentualnie mogę odesłać lampy jak pokryją koszty. Teraz zwlekają z udzieleniem odpowiedzi . Co mam zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie raczej bd ciężko żeby dali Ci za odesłanie... Tak to już jest. Po kolei zostaje spór do allegro i potem na policje o oszóstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź zwróć za swoje i tyle, moim zdaniem szkoda nerwów za 20 zł

taka przepychanka może trwać w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R7 JAREK ma rację. Sam zwracałem rower ale niestety musiałem za zwrot bulnąć sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie zdzialasz nawet na policji ;] nie pierwszy raz miala taka sytuacje

policjant: przyszedl pani telefon ?

ja:tak

policjant:to nic nie możemy zrobić ze jest uszkodzony, gdyby nie doszedl albo coś innego było w srodku to wtedy dzialaja

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, teraz ten oszust nie odpowiada nie chce podać adresu gdzie miałbym odesłać ten złom ... Ignoruje mnie. Co mam zrobić dodam że rachunek od lamp gdzieś przepiłem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety masz nauczkę na przyszłość żeby przesyłki zamawiać ze sprawdzeniem zawartości, wtedy sprawdzasz przed zapłaceniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie 50zł? jestem kierowcą w Poczcie i koszt sprawdzenia przesyłki to 5zł i ten kto wysyła zaznacza tą opcję i wtedy mam ze sobą protokół na którym pisze co jest w paczce. Sam kiedyś miałem taki przypadek zamawiałem lampy do swojej a4 poliftowe i poprosiłem o sprawdzenie zawartości i zastrzegłem że jak tego nie będzie to nie odbieram, to koleś mi następnego dnia napisał że mu się stłukły jak jechał wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie 50zł? jestem kierowcą w Poczcie i koszt sprawdzenia przesyłki to 5zł i ten kto wysyła zaznacza tą opcję i wtedy mam ze sobą protokół na którym pisze co jest w paczce. Sam kiedyś miałem taki przypadek zamawiałem lampy do swojej a4 poliftowe i poprosiłem o sprawdzenie zawartości i zastrzegłem że jak tego nie będzie to nie odbieram, to koleś mi następnego dnia napisał że mu się stłukły jak jechał wysłać.

potwierdzam, ja dopłacałem z 10zł jak zamawiałem do firmy okap do kuchni i miałem sprawdzić towar przed zapłatą

koleś z DPD lub DHL kłócił się że najpierw mam zapłacić a później otworzyć paczkę, skończyło się na dwóch telefonach i wyszło na moim

prawda jest taka że nie każdy chce wozić takie paczki

przesyłki kurierskie to długi temat i nie będę robił OT

na koniec dodam że jechałem za gościem z Opeka ( teraz to FedEx) i miał otwartą windę

na jednym rondzie z 3-4 paczki zgubił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko lampy szły kurierem i on mi powiedział że taka opcja kosztuje u nich 5o zl nie pamiętam jaka to była firma. W każdym bądz razie wysyłam ten szrot do nich niech sobie z z tych lamp zupe ugotują ja ich nie chce, kasy pewnie mi już nie zwrócą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra prawda ale skoro widziałeś że lampy to szrot to czemu nie trzymałeś paragonu? Nie miałbyś tych wszystkich problemów, wyłącznie 15 zł w plecy za odesłanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powiniens odesłać lampy na swój kosz i zamknąć temat. Oni zs przesyłkę kasy Ci nie oddadzą. Nawet negatyw nie pomoże. Musisz przełknąć te 15zł albo zostać ze szrotem. Taki jest kos,t kupowania używek. Niestety. Nowe tylko w sklepie. A po,s bedziesz miał nauczkę żeby szukać na forum i u sprawdzonych sprzedawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć teraz mały problem jak oni ich nie odbiorą to będziesz płacić podwójną wysyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...