Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A3 1.9 TDI


Hvbert

Rekomendowane odpowiedzi

nie lepiej tak jak pisza na aCzy-club żeby brać skrzynie od vw sharana bo jest wytrzymalsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję autka.Dość mocne słowa jak na opis i tekst nieprzeciętny wypas ale może kiedyś takim się stanie czego Ci bardzo życzę.

Prostując wasz spór odnośnie poduszek to nie ma A3 z dziesięcioma poduszkami.Kurtyny nie liczy się oddzielnie ponieważ idą po całości i liczone są jako dwie(lewa i prawa)

Szerokości życzę i bezawaryjność.

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

nie lepiej tak jak pisza na aCzy-club żeby brać skrzynie od vw sharana bo jest wytrzymalsza?

Jak możesz to daj link do tego info bo bardzo jestem ciekawa gdzie to przeczytałeś.Szczerze pierwszy raz o tym słyszę i chętnie przeczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hebe nie znasz sie to nie ma co dyskutowac widzisz ja tez probowalem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem takim audi i do 3 biegu rwalo przeguby:decayed:

to dobrze ze tylko przeguby hehehe:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych poduch to teraz już rozumiem. Kiedyś dzwoniłem do serwisu i mi mówili, że w tych A3 było max 8 poduszek i nie kminiłem dlaczego tu jest 10, ale teraz rozumiem po wypowiedzi Hebe. :wink: Spokojnie nie jestem zarozumiałym pajacem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt tak nie twierdzi tylko ten co tak dyskutowal o poduszkach nie ma zielonego pojecia o tym a jakies wywody robi. A powiem ci ze nie wiem czy w 8L bylo 8 max czy nie 6 bo nie jestem pewny czy byly w tylniej kanapie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam

- 2 w słupkach z przodu (chyba poduszka na szybę, chyba że to też od kurtyny)

- 2 z przodu kierka i pasażer

- 2 w fotelach z przodu

- i kurtyny gdzie mam 4 napisy airbag, 2 na słupkach od drzwi oraz 2 na słupkach z tyłu

Więc wychodzi, że mam 6 poduszek i 2 kurtyny, gdzie napisów airbag mam 10. Na wikipedii piszą, że jedna kurtyna to jedna poduszka więc jakbym miał 8 poduszek wychodzi, licząc, że jedna kurtyna to jedna poduszka :decayed:

Pojebane solidnie, ale przynajmniej ogarnąłem temat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile można wałkowac ...w tych autach było max 8 poduszek ... to że jest znaczek nie znaczy że jest tam poduszka

2xprzód, 2xfotel, 2x kurtyna (od słupka przedniego po słupek tylny - jedna całość) i ew 2xtylne boczki kanapy - MAX

żadne 10 / 15 czy 20.

Tak sie zastanawiam jeszcze gdzie jest ten nieprzecięty wypas ? zwykłe ambition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile można wałkowac ...w tych autach było max 8 poduszek ... to że jest znaczek nie znaczy że jest tam poduszka

2xprzód, 2xfotel, 2x kurtyna (od słupka przedniego po słupek tylny - jedna całość) i ew 2xtylne boczki kanapy - MAX

żadne 10 / 15 czy 20.

Tak sie zastanawiam jeszcze gdzie jest ten nieprzecięty wypas ? zwykłe ambition

Jakoś na allegro z tym wyposażeniem nie widzę większości A3 i w wersji Ambition nie każda ma takie wyposażenie stąd nazwa tematu tylko i wyłącznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...