Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A3 1.9 TDI


Hvbert

Rekomendowane odpowiedzi

No witam na forum :hi: a3 fajna, dobre wyposażenie, tylko razi ta naklejka na bocznej szybie :thumbdown: Dbaj o nią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W budzie 3-drzwiowej 10 poduszek???

tak mam tak samo:

deska/kiera 2

fotele 2

słupki przód 2

słupki drzwi 2

słupki tylne 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na slupkach nie masz poduszek kolego tylko kurtyne ktora idzie przez caly bok od przedniego slupka po tylni a co do naklejki to zerwij i nie szpec autka po za tym ladna sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka z wypasem:whistling:

Chcesz do niej 17? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na slupkach nie masz poduszek kolego tylko kurtyne ktora idzie przez caly bok od przedniego slupka po tylni a co do naklejki to zerwij i nie szpec autka po za tym ladna sztuka

Nie czepiajmy się słówek skoro na słupkach jest napis "airbag" to jest to zaliczane jako poduszka. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega moze nie wiedzial do konca jak to wyglada wiec moze troszke pomoglem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To liczy się to jako 8 poduszek? Wiem, że to kurtyny, ale liczyłem je jako poduszki. Naklejkę zdjąłem dzisiaj i jest git. Co do felg to nie inwestuje ;) Raczej chciałem zaprezentować seryjne autko. Co do twojego autka Pablo to jest kosa, piękne, k**wa piękne... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maksymalna ilość to 10, wyżej wymieniłem gdzie powinieneś mieć napis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kolego masz 4poduszki +2kurtyny czyli lacznie 6 tak jak by zeby miec 8 musial bys miec tak jak u mnie w tylniej kanapie 2 albo te na kolana z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kolego masz 4poduszki +2kurtyny czyli lacznie 6 tak jak by zeby miec 8 musial bys miec tak jak u mnie w tylniej kanapie 2 albo te na kolana z przodu

jak moze miec 2 kurtyny skoro po jednej stronie auta są 3 slupki (przod srodek, tyl) i na kazdym jest "airbag"? 3 + 3 = 6 + 4 (fotele deska/kiera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kolego masz 4poduszki +2kurtyny czyli lacznie 6 tak jak by zeby miec 8 musial bys miec tak jak u mnie w tylniej kanapie 2 albo te na kolana z przodu

jak moze miec 2 kurtyny skoro po jednej stronie auta są 3 slupki (przod srodek, tyl) i na kazdym jest "airbag"? 3 + 3 = 6 + 4 (fotele deska/kiera)

co ty to opowiadasz poczytaj sobie co to jest kurtyna i jak jest ulozona a pozniej sie wypowiadaj. Kurtyna nie przypada na kazdy slupek tylko idzie gora przy dachu od przodu do tylu :facepalm:

i nie masz 10 poduszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem, że Audi A8 ma 10 poduszek maksymalnie, bo kurtyny to kurtyny i liczą się oddzielnie :D Lepiej mi panowie powiedzcie czy ktoś z Was wie jak sprawdza się jednomas w dieslu zamiast dwumasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ci pisałem :decayed: Osobiście jeśli miałbym brać teraz sprzęgło to wziąłbym jednomas + tarcza kevlar. Przynajmniej można strzelać ze sprzęgła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeździłem kumpla autem na jednomasie to nie zauważyłem niczego dziwnego, choć on sam narzekał coś tam na komfort jazdy, w sensie na to, że jak źle odpuściłeś sprzęgło to mogło szarpnąć czy coś. Ja tam nic nie zauważyłem i jeździło się bardzo dobrze i nic nie było słychać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz w aucie dwumas ori to to jest najlepsze rozwiazanie poniewaz jezeli zamontujesz jednomas zamiast dwumasu to moze poleciec ci skrzynia poniewaz dwumas niweluje drgania ktore ida na skrzynie a jednomasz to sztywne sprzeglo wiec lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...