Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzeje sie podczas ostrej jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam taki problem podczas ostrej jazdy tem. plynu chłodzoncego podchodzi pod 120 st. i na wyswietlaczu pokazuje wysoka temperature plynu. Po chwili zwolnienia dochodzi do 90 st. Rozrzad wymieniony wraz z pompa na oryginal, termostat wymieniony cisnienie trzyma w zbiorniczku. Czy moze być tak ze siad mi pompa wody? silnik to awx 130km

Opublikowano

a czujnik temp sprawdziłeś

Opublikowano
  • Autor

czujnik tem. raczej sprawny bo na kompie nic nie pokazuje.

Opublikowano

Termostat nie otwiera do końca.

Opublikowano

Jak dawno temu wymieniałeś pompę i termostat? Podejrzewam że tu może być problem.

Opublikowano
  • Autor

termostat wymieniałem w lutym a pompe w pażdzierniku. Dodam że rozrzad z pompa był oryginalny vw.

Opublikowano

Jakiej firmy termostat ?

Opublikowano

termostat nie puszcza max obiegu . przerabiałem to u siebie. juz nawet chciałem głowice zrzucać.

Opublikowano
  • Autor

co do firmy termostatu to dali mi whaler czy jakos tak. Czyli można smiało kupować nowy termostat? A jakiej firmy kupić termostat, czy tylko oryginal wchodzi w gre?

Opublikowano

Po pierwsze jeżeli czujnik jest uszkodzony (świruje) to żadnych błędów nie monituje.

Po drugie tak jak koledzy piszą... PRAWDOPODOBNIE termostat się nie otwiera do końca.

Tak WAHLER wystarczy. Sam jeżdżę na WAHLER Made in Germany.

Lepszym zamiennikiem będzie BEHR, prawdopodobnie robi na pierwszy montaż.

Później jest już tylko ori, ale Wahler wystarczy:decayed:

Jeżeli od lat nie zaglądałeś do układu chłodzenia to wymienień od razu płyn chłodniczy.

Najlepiej ori koncentrat, ja płaciłem 35zł za 1,5L ori koncentratu.

Opublikowano

Co do termostatów Wahlera to różnie bywa , zakładałem ostatnio do kolegi passata z silnikiem AWX i po włożeniu do gotującej wody w ogóle sie nie otworzył dopiero po założeniu ori był jak należy .

Opublikowano

Był Made in Germany czy jakaś Francja ?

---------- Post dopisany 19-05-2014 at 07:57 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2014 at 23:43 ----------

U mnie ori termostat który siedział się nie domykał...

Zarzuciłem Wahlera Made in Germany za 35zł od kolego z forum TOM77 i od kilku miesięcy po instalacji jest igła :naughty:

Opublikowano
  • Autor

zainwestuje na drugi termostat i nowy koncentrat g12 i zobacze co bedzie sie działo. Jak to nie pomoże to bede musiał kupić czujnik temeratury. A co do czujnika to tylko oryginał kupować?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.