Skocz do zawartości
IGNOROWANY

montaz gwintu


Piteros1

Rekomendowane odpowiedzi

pany a zeby krecic gwintem potrzebne sa sciski sprezyn jakies ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin nie zakladaj helperow nic ci nie pomoga :) a jedynie przeszkodza w kreceniu gwinteem w dol ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponowie doszedłem do wniosku że z moimi coś się zaczyna dziać coś stuka puka i nie trzyma się jak na początku... więc co polecacie ? na allegro jest tego trochę firmy jak FK AUTOMOTIVE, MTS Technik, Ta-Techinx chodzi mi o to żeby się nie uginało jak doładuje auto tzn żeby nie ocierały mi o nadkola...

ZAWIESZENIE GWINTOWANE GWINT AUDI A4 B5 95-99 KPL. (4420758937) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ZAWIESZENIE GWINTOWANE gwint Audi A6 C5 4B kombi (4377552416) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ZAWIESZENIE GWINTOWANE MTS AUDI A4 B5 94-01r GWINT (4359759489) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Zawieszenie Gwintowane Audi A4 B5 Gwint TA-technix (4431828733) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy golfie mialem ta-technix i bylo ok mocno na zakretach trzymalo no i jak zapakowalem 3 gosci na tyl to nawet nie tarlo hah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na co dzień jeździsz obciążonym autem to ja bym gwint odpuścił bo to trochę męka :decayed:

Te wszystkie tanie wynalazki z allegro długo nie wytrzymają.. już lepiej regenerować używkę.

Jak stuka i puka to warto zajrzeć również do zawieszenia zanim będzie za późno :wink:

Na obtarte nadkole najlepsze jest ich wycięcie, usunięcie lub założenie gum utwardzających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle napisałem... stuka taki metaliczny dźwięk jak wpadnę w studzienkę a jak jadę po nierównej nawierzchni to z tylu dobiega taki nie to skrzypiący nie to stukający dźwięk taki tępy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...