Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[a4 b5] a4 1.9 tdi 115 kuni


luciferion

Rekomendowane odpowiedzi

Data pierwszej rejestracji to: 10.11.2000. Ale nie za bardzo wiem, gdzie mogę znaleźć*datę produkcji samochodu (tzn miesiąc, bo rok jest;))?

Ja bym niestety założył, że to ta trudniejsza opcja... W niektórych serwisach po VIN pokazuje, że samochód został wyprodukowany w 2001 roku;)

---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:25 ----------

No dobra, we wszystkich serwisach po VIN pokazuje, że 2001 produkcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n8hoq2j

---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ----------

http://zapodaj.net/40a25328c9bb0.jpg.html

dzisiejszy efekt pracy i walki z immo 3 programamy dostepnymi w necie :decayed:

wychodzi ze masz immo 3 i potrzebny bedzie pin z jaegera

wychodzi 2001 bo to rocznik modelowy jest, ja tez tak mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli damy radę?;) Apropos kabla, bo kabel VAG, to będę*miał (zamówiłęm sobie), ale ten drugi, to jest sens, abym go kupował kiedy, to możemy pożyczyć za parę browarów?;)

Ile zajęła by Ci wymiana 1/2 fis na fis? Dla mnie ważne, bo kawał drogi mam do Ciebie, więc o jakiejś rozsądnej porze muszę się u Ciebie pojawić;)... Resztę rozmów chyba przeniesiemy na PW, aby tu już niepotrzebnie nabijać, co? Chyba, że to nie ma znaczenia?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skompletuj najpierw graty , i zorientuj się czy masz immo 2 czy 3 , bo jeśli 3 to ja Ci nie pomogę bo nie mam takiego sprzętu aby odczytać pin z jaegera

Bo jeśli ogarniesz immo na miejscu to nie wiem czy Ci się będzie opłacać tyle jechać abym Ci podłączył raptem 7 kabelków :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale soulmaster3m ma sprzęt, jo?;) (a przynajmniej tak wynikało z tej instrukcji, że odczytał pin).

Jak mam się zorientować czy mam immo 2 czy 3? Odczytam to jakoś VAGiem? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nIe , nie ma , bo on miał 1/2 fis vdo a nie jeager

z jagera można odczytać kablem za 1,5 tyś zł a nie Chińczykiem za 5 dych

Bawiam się ze bez pinu to nie sprawdzisz nawet tego bo żeby zobaczyć w adaptacjach licznika w vag com to trzeba się najpierw zalogować pinem

I tu jest d*pa zbita , najlepiej będzie jak ogarniesz immo na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, kumam. Czyli musiałbym dać kluczyki i nowe liczniki do kogoś, aby mi to zaprogramował, a cała reszta z górki, jo? Rozumiem, że wtedy licznik mogę*podpiać na tych kostkach co aktualnie mam i zobaczyć czy samochód odpala (aby zweryfikować czy ten ktoś dobrze robotę*zrobił), jo? A całą resztę*już podpięli byśmy razem... Chyba, że do tego czasu się ogarnę i sam to zrobię hyhy. Ale chyba wolałbym jednak zrobić to z kimś kto wie co robi;)

BTW: to nie jest tak, że kluczyki się programuje pod nowy licznik? Czyli to z nowego licznika trzeba zczytać pin?

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik i klucze robi się w aucie i on odpali fure przy tobie

Właśnie immo 3 polega na tym ze najpierw logujesz się pinem nowym później starym, następuje adaptacja vinu i immo id do licznika i w nowym liczniku automatycznie zmienia się pin z nowego na stary i ile razy byś licznika nie zmieniał tyle razy finalnie będziesz miał pierwotny pin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, ok dzięki.

---------- Post dopisany 28-05-2014 at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2014 at 08:39 ----------

bediks wielkie dzięki za wsparcie. Na razie naprawił mi licznik (nikt go o to nie prosił;p ale wziął tylko 100zl, także ja jestem zadowolony:)) i sobie działa. Uzbieram kasę na nowy ilcznik VDO oraz kolesia od immo i wtedy znowu będzie się*myślało:) Jeszcze raz dzięki!

Audi jest na sprzedaż: http://olx.pl/oferta/audi-a4-1-9-tdi-CID5-IDgLfbd.htmlJakby ktoś miał ochotę.

Edytowane przez luciferion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...