Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana zderzaka przedniego na ....


razzor

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, jako iż mój zderzak uległ uszkodzeniu i tak czy siak muszę go wymienić, pomyślałem o niestandardowym. Patrzyłem na allegro i znalazłem coś takiego

AUDI A4 B5 ZDERZAK PRZÓD ++POLECAM++ (4179041475) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Zauważyłem, że aby go założyć potrzebny jest klej do szyb :decayed: ??

Czy kupno takiego zderzaka byłoby stratą pieniędzy? Jeśli tak to skąd mogę dostać jakiś porządny w miarę rozsądnej cenie?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda kasy. lepiej poszukaj w kolorze napewno wyjdzie taniej niz ten + malowanie go. O wygladzie nie wspomne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest to laminatowy kibel:whistling:

Jak chcesz cos zmienić to zderzak fabryczny od S4, RS4(ten wymaga przeróbki), albo ładujesz polifta

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

Tyle że jeśli masz jasny kolor i zmienisz sam przedni zderzak na Ske czy RS to wypadało by zrobić porządek z progami i tylną dokładką, bo inaczej wyglada z d*py:whistling: a jeszcze jak to ma stać na seryjnej feldze 16cali to w ogóle odpusc temat i zostań przy przedlifcie albo polifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę takie rzeczy to nóż się otwiera w kieszeni. Wiocha, wiocha i jeszcze raz wiocha. Zderzak od S4 to koszt 1500 zł czasami mniej za skompletowanie wszystkiego. Więc jeśli nie masz pieniędzy to kup poliftowy jak dobrze pogadasz to 200-300 zł będzie twój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...