Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] audiczka po roku :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak lusterka zewnętrzne mogą się ściemniać bez fotochromu w lusterku wewnętrznym ?

Opublikowano

No wiem wiem ;) tylko zastanawia mnie powtazalność . Musisz spróbować raz jeszcze :D.

ja już nic nie sprawdzam byłem pierwszy chyba który to sprawdził i mam nadzieję że ostatni :grin:

Opublikowano
  • Autor

Jasne :D tylko ty się odwazyłeś sprawdzić :)

Opublikowano

Dlaczego:eusathink: ? myślałem że ściągam stary zakładam nowy i się cieszę nowym grilem:wink:

górny pasuje p&p dolny grill w zderzak trzeba docinać niestety

Opublikowano

Bongod ma ori lusterka z S4 satyna, ale z tym fotochromem to nie wiem :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie ma foto :) tzn czasem jest jak się wprawie w dobry stan :) oczywiście nie za kółkiem :)

Ale paskudna kierownica

Wpadła mi ori kiera w łapy . Obszyć trzeba wiadomo u kogo :) . Pytanko czy cała perforowana czy pół na pół i czy kombinować z kolorem nici czerwonym czy nie ?
Opublikowano

cała perforowana, nic czarna ! bo jak nie to :decayed: czekaj z tą wysyłką bo ja może też bym wysłał moją od s4

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ok.

Wpadły hample na przodzie 320 :) . I kubki z tyłu . Dzieciak szczęśliwy więc i ja :D .a0accdbe33c9746e0c1dfc9d436db022.jpg8099d30a726aa8438b6414891ee0d1ee.jpg

Czarny sufit wyrezany :D

Na tyle zawitały hample 288 :D .

Concert 3 na pokładzie oraz klimatronik 2 din od 16 stopni :).

A tu takie zimowe fotki ;)52da0759bbdb6954c53c27a71ede93d9.jpgc3154274df76408308d4446bd3c2e43f.jpg

Radyjko już z aktywnym auxem i wyświetlaniem na fisie :)bf15136ddbe7f5a0bad50e75f57ab650.jpg

Wpadło w końcu k03s :D bez korekty programu czuć już różnice :)

Opublikowano

a jak gwizda :grin:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie co to kurna jest :/ może tłumik gdzieś rezonuje . Wyjeździem połowę baku katujac nowe turbo więc jeśli by to był wirnik to by już odpadł chyba :) .

Opublikowano

no raczej


nie ma co sobie głowy zawracać tym narazie sprawdź u kogoś w bexie czy ma podobnie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadły podświetlane szufladki w chromie oraz czarna ramka biegów i popiołka :)8597c4ab37c237afd50cd89b41e0c87a.jpg

Opublikowano

fajny furacz a co do wnętrza to wiadomo ma się tobie podobać :wink:

ja bym tu jeszcze widział jakieś 18-19'' i glebe :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Na ryby nie dojadę z glebą :)

Opublikowano

Na ryby nie dojadę z glebą :)

oj tam przecież nie musisz jechać pod same łowisko :wink:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Na ryby nie dojadę z glebą :)

oj tam przecież nie musisz jechać pod same łowisko :wink:

Będzie quattro to się dojedzie :D

A tu taki mały log po zamontowaniu k03s , wtrysków 370 i dsmic z bexa :)http://vaglog.pl/log_212968.html

Zamówione dystanse 15 mm :)

Dystanse na aucie . Na przód 5 mm tył 11 i wszystko gra ;) .ce2d3f60517b70e32175e3af6496ae43.jpg

Wpadło quattro :D

Wpadły nowe fele z A5 :D et 28 więc narazie bez dystansów ;)2d18d9502c5291651ae28e46d0453b19.jpg33f98c38c3a1f96888a0f90dc0ae0b7d.jpg

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ładnie siadło , jaka łopona ;)

Opublikowano
  • Autor

215 17 50 ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

fajna sztuka gratki i powodzenia w dalszym planie

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięx ;)

Fmic już jedzie :) tip się produkuje :)

Yeeeeaaaaaa 9b6eb7232b6e948c18615a36ed4360fe.jpg:D :D

I tip :)

cb74601b8c31fc777d4761661dc50e5c.jpg

Są i wtryski :)

80dc25a25728792846dfac083a0f177f.jpg

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

I w końcu jest turbo gotowe do założenia :Dc1abf65f603efb9888c5ea4be9c3899d.jpgffc5f29bc2712940b8047944da2bb7b1.jpg

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Turbo,wtryski i tip ja miejscu :) narazie na dsmic ale już przepływ 215 gramów :D zapier.......... Jak na morzu fala :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Doszły nowe zimniejsze świeczki :) zobaczymy jak wpłyną na zapłony :)e79ad4fc60cf55875fdb4dead74712cf.jpg

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.