Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wymiana panelu klimatronika


tommylee

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, chcę wymienić panel klimatronika (jest porysowany, wytarte przyciski itd).

1.Czy jest możliwość kupna w ASO samego panelu przedniego i poskładanie go ze starymi bebechami? Czy pozostaje tylko new? (ile to kosztuje w ASO? wersja z grzanymi siedzeniami).

2. jeżeli namierzę taki na allegro to muszę mieć do niego kod? czy mogę brać bez bólu i potem adoptować (czy jak to się nazywa).

3. Jeżeli moje autko jest z 2002 to mogę tam wrzucić panel z 2005?

4. mam radio 1din, myślę o RNS-E czy kupować od razu panel pod navi czy da się przerobić stary (który chulał z radiem 1din)

uff, dzięki za pomoc

ps

zauważyłem, że wszystkie te z grzaniem mają numer: 8EO 820 043 oraz końcówki literowe: A,AK,AB - co te litery znaczą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samego panelu nie kupisz tylko allegro. Koszt 350 zł- całośc. Od rocznika 2005 nie pauje - jest mniejszy o około 1cm-sam taki kupułem ale naszczęście przełożyłem guziki.O aso zapomnij koszt okolo 2000zł. A te literki oznaczają partię. A kodów zadnych nie ma . Posiada kody jedynie radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rocznika 2005 nie pasuje - jest mniejszy o około 1cm-sam taki kupułem ale naszczęście przełożyłem guziki.

Coś chyba pokręciłeś. Panele klimatronika od modelu B6 i B7 są wymiarowo identyczne. Różnice są tylko w panelach 1Din i 2Din.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.jak bys chcial to mam do sprzedania klimatronik 1din w bardzo dobrym stanie.jak cos to pisz na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.no jak przelozysz klimatroniki to bedziesz musial przekodowac wagiem(jest to opisane w dziale navi albo zrob to sam).Najlepiej jest z nowego klimatronika przelozyc obudowe i przyciski a bebechy zostawic stare,wtedy nie trzeba uzywac vaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.no jak przelozysz klimatroniki to bedziesz musial przekodowac wagiem(jest to opisane w dziale navi albo zrob to sam).Najlepiej jest z nowego klimatronika przelozyc obudowe i przyciski a bebechy zostawic stare,wtedy nie trzeba uzywac vaga.

masz gdzieś do tego linka? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...