Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Popieram, dokładka zrobiła robotę i teraz czarny gril współgra z resztą :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Popieram, dokładka zrobiła robotę i teraz czarny gril współgra z resztą :thumbup1:

tez tak uważam dlatego zostaje :)

wczoraj była chwila w robocie więc zdemontowałem zderzak i poprawiłem mocowanie dokładki, były wkręty a teraz nity z duzymi podkładkami od strony zderzaka, na pewno nie odpadnie:

20140812_123907%2B%281%29.jpg

Edytowane przez adrian92

Opublikowano

Hej Adrian, tak uszczelke ogarnalem pare tyg temu z ziomkiem z londynu, podjechalem do niego bo tez zmieniac chcial u siebie wiec tak sobie na spokojnie pol niedzieli spedzilismy :D

Ta dokladke to normalnie z aso zamowiles? Ile kosztuje ? Moze sie skusze tez ;)

Opublikowano
  • Autor

To elegancko, duzo roboty z tym bylo?

Dokladke kupilem w TPS w b'ham za 38f (ori) w seacie krzycza chyba 46 a na ebayu ponad 50 lol

Opublikowano

Co Ty gadasz, za 38 to spoko, mozna sie szarpnac.

Z uszczelka w sumie nie bylo tak zle, nam to dluzej zajelo.bo poczyscilismy tam od razu te wszystkie pozdejmowane czesci.

Anteny jakies do tunerka potestowales juz?

Edytowane przez turbobastard

Opublikowano

Kokego powiedz mi jak wyciagnales prawa lsmpe. Odkrecilem 3 srubki i nie moge jej wysunac tak jskby cos od dolu trzymali... Jakby zderzak...

Opublikowano
  • Autor

Co Ty gadasz, za 38 to spoko, mozna sie szarpnac.

Z uszczelka w sumie nie bylo tak zle, nam to dluzej zajelo.bo poczyscilismy tam od razu te wszystkie pozdejmowane czesci.

Anteny jakies do tunerka potestowales juz?

jeszcze nie, nie wiem jeszcze od czego zacząć hehe, masz jakas do polecenia?

myślałem nad taką oo http://www.ebay.co.uk/itm/310261931926?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Kokego powiedz mi jak wyciagnales prawa lsmpe. Odkrecilem 3 srubki i nie moge jej wysunac tak jskby cos od dolu trzymali... Jakby zderzak...

Bo zderzak trzyma :decayed: musisz go zdemontować. :naughty:

Edytowane przez adrian92

Opublikowano

Duzo roboty zeby zderzak sciagnac

Opublikowano

Dzieki

Opublikowano
  • Autor

Nie ma za co kolego.

kusi mnie żeby wypindolic tylne tłumiki :D

co myślicie? :decayed:

EDIT:

f*ck it, wywalam puchy .. 2.5'' , po trochu będę rogbil do przodu, zaczynam od konca

20140823_111946.jpg

w przyszłym tygodniu spróbuje to powyginać lecz pierw muszę zrzuci tłumik żeby pobrać wymiar do wygięcia.

EDIT 25/08


dziś pojechaliśmy ze znajomymi na zlot, pogoda nie dopisała, padało ale przynajmniej mam kilka fotek z samolotami :)

wczoraj doczyszczalem lakier, dzis rano taki efekt po deszczu:

10568865_554300201363425_470781403552786

DSC_1950.JPG

DSC_1945.JPG

DSC_1944.JPG

DSC_1942.JPG

psiakowi się raczej nie podobało hehe:

DSC_1920.JPG

Edytowane przez adrian92

Opublikowano

Kozacka fotka pod tym silnikiem :hi:

Opublikowano

Czym potraktowales lakier?

Opublikowano
  • Autor

Łukasz,

- umyłem dobrze samochód szamponem meguiars ultimate wash and wax - oczywiście metoda 2ch wiader

- wyglinkowałem karoserije glinka 3m (niebieska)

- jeszcze raz mycie

- suszenie, packa+ręczniki z mikrofibry

- nałozony autoglym super resin polish, 'polerowany' ręcznikami z mikrofibry

- nałozony autoglym Extra Gloss Protection, pozostawione do wyschniete na ok 60 min, nastepnie starty ręcznikami z mikrofibry

- nałozony twarty wosk meguiars gold class starty ręcznikami z mikrofibry

:D:D:D:D

troche roboty jest, ale lubie to i taki mój skromny detailing, sam wiecej z tego lakieru nie wycisne gdy nie posiadam maszyny polerskiej - myśle o jakiś kursach dla własnego uzytku.

a co do samolotów to mozna tez się wbic do srodka i się pozbawic :decayed:

10422025_554322078027904_285843070639104

Opublikowano

Ok dzieki za info

Opublikowano
  • Autor

co do wydechu to tak to chodzi teraz u mnie:

https://www.youtube.com/watch?v=AdxpSHL4zrs

Edytowane przez adrian92

Opublikowano

"ten film jest prywatny" ;)


Zmień ustawienia na YouTube :)

Opublikowano
  • Autor

już :)

a dziś chyba wezmę się za wymianę

20140830_120154.jpg

Opublikowano

Kolego a Ty nie powinieneś mieć takiego numeru filtra oleju do swojego 1.8t mann-filter W 940/66


e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3313193233220-W940|66-O18396-filtr-oleju.html

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano
  • Autor

a czym one się ruznią? poruwynwałem z tym co byl na samochodzie i był identyczny wielkością, tego co miałem zamontowałem, kupowałem w sklepie po 'vinie'

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.