Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
11024586_655836504543127_1009690108_o.jp



temat z air idzie woooolnym tempem, ale do przodu, instalacja w samochodzie polozona zabudowa zrobiona, teraz czekam tylko na okucia poduszki.


parę fotek:



10387384_705679399558837_103074479398451


skrucony opis :


-zbiornik 15l

-2x zawory 1/4

-2x VIAIR 380C

-odwadniacz

-sterowanie z konsoli

-sterowanie z pilota na kablu

-sterowanie z bezprzewodowego pilota

-przewody 10mm oraz 6mm

-3x Manometr VIAIR 1/5


:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::banan::banan::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

powoli do przodu

Edytowane przez adrian92

Opublikowano

Ile czasu na to poświęciłeś?

Opublikowano

Te felgi wymiatają .

Opublikowano

poliuretan radzilbym ci zastapic tekalanem ;) ale widac ze czystko i schludnie,fajnie zegarki zabudowane,bagaj.Pozdr

Opublikowano
  • Autor

Ile czasu na to poświęciłeś?

ciężko określić zabudowę zaczolem jakiś czas temu i jak czas pozwala to sobie dłubie, ale częściej czekam na części :)

np rozebranie wnętrza trochę zajęło bo nie chciałem nic popsuć, rano zalewaczem i skończyłem na drugi dzień bo mi sklep zamkli a coś mi brakło.

Te felgi wymiatają .

trzeba je odświeżyć na przyszły sezon na inny kolor raczej, 19 trochę jednak za male, 20 by się przydało :D

apetyt rośnie w miarę jedzenia.

poliuretan radzilbym ci zastapic tekalanem ;) ale widac ze czystko i schludnie,fajnie zegarki zabudowane,bagaj.Pozdr

miałeś jakieś nieprzyjemności z poliuretanem?

Edytowane przez adrian92

Opublikowano

pierwsze auto tez robilem na tym,ale szybko wymieniliem na nylon,po prostu peka,lubi ze zlaczki wyskoczyc,juz nie radze tym ciagnac w komorze silnika,w wakacje zalozylem do kolejnego auta swojego air,od sierpnia 4 razy polska,zlot w austrii i 3 tyg luxemburg,20tys mil bez awaryjnie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dalej czekam na okucia i poduchy, myślę ze za ok 3 tyg powinny już być, czekam już ponad miesiąc a czuje jakby to była wieczność :D

dokończyłem już ciągnąc przewody pneumatyczne i są już wypuszczone kolo sprężyn, przy okazji wywaliłem całkowicie regulacje z tylu co pozwoliło urwać jeszcze z ok 15mm

11403122_1493166454308469_81016352659027

11659327_1493166424308472_68157503091629

11262106_1493166420975139_56781643970425

Edytowane przez adrian92

Opublikowano

Świetnie wygląda ta Be7! :good:

Opublikowano

rzeczywiście wygląda kozacko :) element z porsche dodaje mu efektywności :thumbup1:

Opublikowano

Świetny projekt czekam na foto z airem ^_^

Opublikowano
  • Autor

:) milo ze się poda!

mam nadzieje ze uda mi się jeszcze w tym roku zmienić kolor felg na zloty.

a tu jeszcze jedna fotka która strzeliła moja siostra.

11403087_1493166427641805_50732521277897


czas na serwis!

11009841_1495054624119652_64136453322714

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan: dostałem info ze poduchy będą w przyszłym tyg!! :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Opublikowano

Piękna :naughty: :naughty: gleba i felgi z prosiaka dobrze tutaj pasują :kox: Bezawaryjności :thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

siemanko! Air ride zamontowany, muszę wymienić kilka złączek plastikowych na metalowe oraz poduszki tylne na trzy balwankowe bo chce mieć możliwość podniesienia więcej niz jest teraz

kilka fotek

11863347_1504837429808038_14176327298342

11825859_1505142013110913_80488506019223


w tamtym tygodniu furka odwiedziła detailera na pranie tapicerki ,usuniecie starych warstw wosku,asfaltu i nałożenie powłoki ochronnej.

11923232_1633541703592293_73937121628672

przed

11218971_1633541673592296_29658032749774

po

11889467_1512075042417610_64791638727024

11891094_1512075079084273_55911525028874

11951772_1633541726925624_30656725498925

11902517_1633541760258954_26923905985330

11905757_1633541773592286_15232174875505


a później zlocik,

11921672_743609022418144_819481168833781

11921634_1470993176538805_88465291434039

11951796_872589539455388_692150790985596

11230123_1471835256454597_29456824576944

Opublikowano

Dopieszczona :kox:

Wysłane z iPhone

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Fiu fiu...! Tylko nie wszystkie zdjęcia mi banglają!

Opublikowano

Mi tylko jedno działa :grin: wrzuć na inny hosting ;p

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

jaki hosting polecacie? dawno mnie nie było ale pojawiła się nowa furka, starsza... s6 c5 avant v8 4.2 :)

Opublikowano

jaki hosting polecacie? dawno mnie nie było ale pojawiła się nowa furka, starsza... s6 c5 avant v8 4.2 :)

http://pl.tinypic.com
Opublikowano

jaki hosting polecacie? dawno mnie nie było ale pojawiła się nowa furka, starsza... s6 c5 avant v8 4.2 :)

http://pl.tinypic.com

albo imgbox.com ;)

Opublikowano

Ładnie leży :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.