Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lancuch czy pasek mam ?


RAF.A4.TFSI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupisz w sklepie tylko ASO... Komplet kolo 1100zl wsio. Pasek jest jak dobrze pamiętam w tym nowszym na podwójnym wtrysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze nie jest drogo, tylko martwi mnie to ze rożne są zdania.. na temat , łańcuch czy pasek? bo nawet jak patrzyłem na necie ten silnik wypuszczano 11 2007r. i jest tam pasek nie ma mowy o łańcuchu. ale sam już nie wiem. trzeba będzie chyba rozebrać i zobaczyć. w ASO nie wymieniam nie dam się nabrać kolejny raz.. mam dobrego mechanika tylko części muszę kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego no ja jestem pewien swojej wiedzy. Na pasku było w B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz symbol silnika?

---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------

Pasek jest do pompy wody w katalogu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek rozrządu - Audi A4 (8K2, B8) (od 2007.11) 1.8 TFSI 120KM | Sklep iParts

---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

tu jest link

---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

tu jest link

---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

właśnie nie pamiętam jaki symbol. bo jest bo jest ich do groma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pasek pompy wody kolego ;)

---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ----------

To jest pasek pompy wody. Jeśli się upierasz zdejmij pokrywke z wariatora i zobaczysz łańcuch. Ja wiem ze paska ubnas nie było i nie będzie. Dopiero w tym nowym wrócili ze wzgledu na problemy z łańcuchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo katalogi maja błędy, nie raz się to zdarzyło. Jest łańcuch i jak nie wierzysz jedziesz do Aso i po vinie Ci części dobiorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę musiał tak zrobić zdejmę i zobaczę... ale pokrywa jest plastikowa. no i poza tym rozrząd nie hałasuje jest cichy tylko w książce pisze zęby zmieniać co 60 tys km tak jest w książce DE

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

no i właśnie to mnie tez nurtuje bo łańcuch się zmienia co 180 tys km a u mnie pisze ze 1 zmiana była po 60 tys km i następna przy 120 tys km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij pokrywę silnika i zrób zdjęcie od strony rozrządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno w Ks serw. DE do mojego auta można przetłumaczyć ze przy 60tys km był zmieniany ( pasek zębaty) to ja nie wiem tez jakiś błąd wpisali skoro jest łańcuch.

---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ----------

zrobię tak jak mówisz i jak będzie pasek to wstawię fotkę ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zrób to zdjęcie pod pokrywa bo w katalogu nie było silnika na pasku w tym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po 120 był kupa wirującego złomu. Ja swoje wypowiedzi juz koncze bo widzę ze Cie nie przekonań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...