Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5] Samozamykacz drzwi przednich.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odkąd mam auto drzwi pasażera są bez samozamykacza. Myślę, że winny jest ten pręcik wygięty w podwójnego skobla (kwadratowe S). Miał ktoś z tym problemy? Można to kupic osobno?

Opublikowano

A co to jest????

NIe wiem dokładnie ale......

Jak zrobisz zdjęcie to może Ci pomogę bo gdzieś mam te pręciki.

PS. Jeśli dobrze rozumiem można je regulować.

Opublikowano
  • Autor

Własnej fotki nie mam ale na alegro gościu ma zały zawias:

http://moto.allegro.pl/item156105441_audi_a_4_zawias_98rok.html

chodzi mi zapewne że winny jest ten pręci co wiadać po bokach - ale stracił sprężystość czy jak ...

Możńa regulować??? - słucham jak?

Opublikowano

myślę, że ten pręcik jest już zużyty i nie pełni swojej funkcji. może kup "nowy" zawias tzn. na allegro lub szrocie i wymień ,ceny nie są straszne . sam bede zmieniał zawias drzwi. :diabel2:

Opublikowano
Własnej fotki nie mam ale na alegro gościu ma zały zawias:

http://moto.allegro.pl/item156105441_audi_a_4_zawias_98rok.html

chodzi mi zapewne że winny jest ten pręci co wiadać po bokach - ale stracił sprężystość czy jak ...

Możńa regulować??? - słucham jak?

Spoko adaur nie unoś się, nie przedstawiłeś żadnego zdjecia, myślałem że chodzi ci o elementy mechanizmu zamka.

Teraz to już wiem i podobnie jak kolega powyżej proponuję zawiasik wymienić, bo wątpię że sam ten pręt kupisz no chyba że w aso. Tylko czy potem go sam wymienisz to nie wiem.

Opublikowano
  • Autor
Własnej fotki nie mam ale na alegro gościu ma zały zawias:

http://moto.allegro.pl/item156105441_audi_a_4_zawias_98rok.html

chodzi mi zapewne że winny jest ten pręci co wiadać po bokach - ale stracił sprężystość czy jak ...

Możńa regulować??? - słucham jak?

Spoko adaur nie unoś się, nie przedstawiłeś żadnego zdjecia, myślałem że chodzi ci o elementy mechanizmu zamka.

Teraz to już wiem i podobnie jak kolega powyżej proponuję zawiasik wymienić, bo wątpię że sam ten pręt kupisz no chyba że w aso. Tylko czy potem go sam wymienisz to nie wiem.

Przestań gdzie tam jakieś uniesienie wydzisz ... daleko mi do ADHD ;)

Swoją drogą ciekawe to jak taki kawał pręta straciły sprężystość, bo nie zauważyłem by był pęknięty.

Opublikowano

ten pręt sie zgniata, wypracowuje metal traci z czasem właściwości tyle razy drzwi były otwierane zamykane. bo chyba nie było zadnego "dzwonu" w okolicy drzwi :galy:

Opublikowano

czerwony baron,

bo chyba nie było zadnego "dzwonu" w okolicy drzwi

Możliwe że to zmęczenie materiału. Niekiedy tak bywa.

Pomimo, że to Audi takie rzeczy się zdarzają.

Opublikowano
  • Autor

O materiałach metalowych to ja mam pojęcie i zgniatania to tam nie ma, pręt jest skręcany i na zasadzie sprężystości dopycha drzwi. Tylko u mnie gdzieś ta sprężystość poszła w las... na wiosnę będe rozbierał ten zawiasik, tylko ten pręcik albo cały zawias muszę dorwać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.