Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana reflektorów


pawel42560

Rekomendowane odpowiedzi

siemka na wstępie chciałem przeprosić bo wiem ze to temat rzeka i dużo można znaleźć na forum ale nigdzie nie mogłem znaleźć

czy reflektory DEPO http://www.moto.allegro.pl/item429862692_reflektor_audi_a4_soczewka_reflektory.html

są donre jakościowo i jak ze światłem

mam b5 99r. avant, refl. zespolone soczewka Valeo i bardzo słabo mi świeca, po wymianie na lepsze żarowy tez nic specjalnego

napiszcie czy warto wymienić na takie?i jak z silniczkami czy można bez problemu przełożyc je ze starych swiatel.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat reflektorów już dużo było :szukaj:

nie jest to najgorsza firma i dość dobra cena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak

wczesniej mialem zespolone soczewki (nie pamietam Valeo czy Bosch) i swiecily bardzo mizernie

po lekkim dzwonku wymieniono mi lampy na Bosch i teraz swieci jak nalezy :mysli:

slyszalem juz kilka opinii o slabym swieceniu soczewek zespolonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - mam zespolone Valeo i przed założeniem HID-ów te H7 świeciły gorzej niż w Maluchu na prądnicę z lat 70-tych . Teraz xenony świecą już nie najgorzej ale nadal szału nie ma - spodziewałem się lepszego oświetlenia drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup tylko Oryginał Valeo żadna podruba a te stare co mówisz że słabo świecą to mogą mieć wypalone odblaski w śroku popytaj o zregenerowanie lub wymień same odblaski co są za soczewą ja kupiłem Originalne Valeo Nowe po 390 zł w Krakowie i świecą idealnie tylko bez silniczków i żarówek jak byś chciał namiary na sklep w Krakowie to napisz mi Maila to podam ci nr tel.Ja też myślałem na początku o DEPO ale wszyścy mi odradzali Co oryginał to orginał :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...