Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] A4 AVANT z nowymi felkami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A oto moja niunia: Audi A4 1.8 ADR 20V Avant + Automat 01N - napiszcie czy wam się podoba

1.jpg2.jpg

3.jpg4.jpg

5.jpg6.jpg

Opublikowano

Opisz ja troche :) Napisz jakie planujesz mody a tak to :good:

Opublikowano

Niezła napisz coś więcej, tylko czemu wziołeś w automacie.

Opublikowano
  • Autor

Wziąłem automat gdyż:

1) Jestem leniwy.

2) Jak jadę i jem kanapkę to nie muszę się martwić o zmianę biegów.

4) Lewą nogą lubię wybijać rytm muzyki, natomiast prawy palec zazwyczaj mam w nosie i nie lubię tego przerywać (sprawdzałem przy manualu i nie sprawdza się - zostają kozy na dźwigni zmiany biegów).

3) Moim autem jeździ również kobieta. Brak jazdy na półsprzęgle, odpowiedni dobór begu przy wyprzedazniu.

Jestem z mojej niuni zadowolony mimo niedoboru mocy. 125 KM. Trochę mało ale da się jeździć.

Doradźcie coś co zmienić żeby była ładniejsza.

Opublikowano

Popieram wybór skrzyni.

Opublikowano

ale później go prędzej nie sprzedasz z automatem

takie auta z automatem zawsze są tańsze niż manual

Opublikowano
  • Autor

A próbowałeś kupić takie auto z automatem ? Jak skrzynia uszkodzona to tak.

Tendencje się zmieniają. Teraz automat to atut a nie wada. Trzeba tylko dobrze sprawdzić przy kupnie + dbać/serwisować itp. Coraz więcej ludzie szuka właśnie auta w automacie.

Ja automat mam pierwszy raz i powiem jedno, następny też będzie w automacie.

Tylko może z tiptronikiem.

Opublikowano

Twój samochód twój wybór, ja jednak wole sie trochę pobawić skrzynią, przycisnąć itp. Mówisz o niedoborze mocy pewnie masz racje nie jeździłem wolnossącym 1.8 ale z turbina spisywał się bardzo dobrze może warto było takiego poszukać. Kolor dokładnie taki jak audi powinno mieć, ewentualnie w czerni, środek też wygląda na zadbany. Pozdrawiam

Opublikowano

Fajna jest zabawa lewarkiem, zawsze jeździłem manualem, ale przy dzisiejszych korkach wachlowanie sprzęgłem stało się męczące i polecam automat tym co się zastanawiają, bo tym co mają - nie muszę.

Opublikowano
  • Autor

Automa czy manual kwestia gustu. Jedni lubią blondynki a inni brunetki. Tak będzie zawsze.

Co do tych korków to faktycznie świetna sprawa, na podjazdy jest idealny. Puszczasz hamulec i jedziesz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.