Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] A4 AVANT z nowymi felkami


hm-soft

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem automat gdyż:

1) Jestem leniwy.

2) Jak jadę i jem kanapkę to nie muszę się martwić o zmianę biegów.

4) Lewą nogą lubię wybijać rytm muzyki, natomiast prawy palec zazwyczaj mam w nosie i nie lubię tego przerywać (sprawdzałem przy manualu i nie sprawdza się - zostają kozy na dźwigni zmiany biegów).

3) Moim autem jeździ również kobieta. Brak jazdy na półsprzęgle, odpowiedni dobór begu przy wyprzedazniu.

Jestem z mojej niuni zadowolony mimo niedoboru mocy. 125 KM. Trochę mało ale da się jeździć.

Doradźcie coś co zmienić żeby była ładniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś kupić takie auto z automatem ? Jak skrzynia uszkodzona to tak.

Tendencje się zmieniają. Teraz automat to atut a nie wada. Trzeba tylko dobrze sprawdzić przy kupnie + dbać/serwisować itp. Coraz więcej ludzie szuka właśnie auta w automacie.

Ja automat mam pierwszy raz i powiem jedno, następny też będzie w automacie.

Tylko może z tiptronikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój samochód twój wybór, ja jednak wole sie trochę pobawić skrzynią, przycisnąć itp. Mówisz o niedoborze mocy pewnie masz racje nie jeździłem wolnossącym 1.8 ale z turbina spisywał się bardzo dobrze może warto było takiego poszukać. Kolor dokładnie taki jak audi powinno mieć, ewentualnie w czerni, środek też wygląda na zadbany. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest zabawa lewarkiem, zawsze jeździłem manualem, ale przy dzisiejszych korkach wachlowanie sprzęgłem stało się męczące i polecam automat tym co się zastanawiają, bo tym co mają - nie muszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...