Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy jest roznica miedzy dyframi od manuala i automatu...


danlan

Rekomendowane odpowiedzi

jest w przełożeniach , jak wsadzisz zły dyfer to zmielisz torsen w skrzyni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wsadzisz zły dyfer to zmielisz torsen w skrzyni .

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co cię tak śmieszy ??? ja tego doświadczyłem . wsadziłem do manualnej skrzyni dyfer od automatycznej skrzyni o innych przełożeniach i rozjebało mi skrzynie , bo tylnie koła kręciły się szybciej od przednich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter22 a czy u Ciebie zgadzaly sie numery na dyfrze?

Ja dokladalem do siebie quattro . Musisz sprawdzić przełożenia w etce twojego dyfra i tego co chcesz kupić. Ewentualnie przełożenia twojej skrzyni i szukać odpowiedniego dyfra. W a6 c6 w 3.0 tdi masz tylko dwa rodzaje dyfra (mowa tu o przelozeniach) natomiast oznaczeń dyfrow jest od cholery .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...