Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradziono Audi A4 B6 2001r !! Proszę o pomoc !!


dragonlp

Rekomendowane odpowiedzi

W nocy z niedzieli na poniedzialek skradziono we Wrocławiu przy ulicy Bajana 63, Audi A4 B6 2001r. Granatowy, DTR38684 peknieta tylna listwa. Jezeli ktos cos moze wiedziec lub zauwazy taki samochod, prosze o kontakt 880 248 628

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sk***ysyny złodzieje.Łapy obciąć to juz sukinkoty nic nie ruszą co do nich nie nalezy....:confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I części na aledrogo.

Wyrazy współczucia.

To już chyba szóste B6 które zwinęli we Wrocku opisane na tym forum.

Mam tam szwagra,strach teraz do niego jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że nie miałem żadnych dodatkowych zabezpieczeń, tyle co fabryka dala czyli immobiliser. Byłem całkowicie przekonany że to jednak za stare auto żeby ktoś się na nie zaczaił. Skurwiele musieli zawinąć w nocy i to raczej sprawna akcja gdyż nie było żadnych śladów włamania. Generalnie pogodziłem się z tym że auta już nie znajdę bo pewnie jest już rozebrane na części a wiadomo jak Policja funkcjonuje w naszym kraju ale zawsze warto próbować. Poruszyłem wszystkie możliwe kontakty aby odnaleźć auto ale marne szanse. Wiem jak to funkcjonuje i już pewnie sama skorupa została...

Jakbym dorwał to łapy upierdoliłbym przy samej d*pie.

A na prawdę strach do Wrocka z Audicą jechać gdyż mi ją zawineli jak byłem na jedną noc u rodziców we Wrocławiu. Dość spontanicznie gdyż miałem wracać do siebie ale stwierdziłem że przekimam u rodziców. Także jeździli na chybił trafił i akurat padło na moją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno zawineli to profesjonaliści bo u mnie w mieście co zawineli wtedy to a3 sportback pod kamerą straży miejskiej co była taka głosna sprawa,to byli jacyś amatorzy.Znaleźli ją 4km dalej w jakiejs szopie z innymi gratami,quadami i takie tam.Jakies zenki zajumały to nie dziwne ze znaleźli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje straty auta..urwać łeb tylko takim pojebusą..:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją A5 próbowali gwizdnąć w nocy. Praktycznie zero śladów. Ale coś im nie pykło i skończyło się na rozpieprzonym komforcie, zablokowaniem stacyjki i kradzieży z bagażnika wzmacniacza i sterownika kamery cofania... :facepalm:

Też we Wrocławiu, a co najlepsze to na zamkniętym osiedlu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...