Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

moje pierwsze bmw :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich ponownie :decayed:

Po kradziezy a4 b7 :kwasny: i dluuuuugich poszukiwaniach w koncu dorobilem sie nowego starego dupowozu :wink:

Szukajac samochodu pod uwage bralem tylko i wylacznie 3 modele a mianowicie:

-A6 C6 3,0TDI

-BMW E61 530D

-A4 B7 3,0TDI

...i tak oto sie stalo, jestem posiadaczem pierwszego w moim zyciu BMW :banan:

Samochod kupiony od niemca z garazu, bezwypadkowy, zadbany i z przebiegiem 282tys km. Silnik 3,0 diesel 231km z automatem 6biegowym.

Na wyposazeniu m.in.

-bi xenon

-przyciemnione szyby

-podgrzewane fotele

-naglosnienie HiFi

-skorzane fotele komfort w pelnej mozliwej el. regulacji z pamiecia

-kierownica multifunkcyjna i el regulowana z pamiecia

-klimatronik 2 strefowy

-panoramiczny szyber + el roleta

-nawi profesional

-pdc x2 z wizualizacja na ekranie

-8x air bag

-czujnik deszczu/swiatla

-lusterka el,podgrzewane,fotochromatyczne i el skladane z pilota

-wspomaganie servotronic

-zawieszenie pneumatyczne

-alu 18 letnie i 17 na zime

-odpalanie na guzik oraz wiele wiele innych :decayed:

Zdjecia dodam jak tylko zrobie :wink:

Opublikowano

No gratuluje zakupu, juz któryś z kolei jestes z e60 w garażu z forum

Opublikowano

Foty!!! :naughty:

Opublikowano

Tak jest.. dawać focisze:wink:

-zawieszenie pneumatyczne - tylko z tyłu :tongue4:

Opublikowano

Welcome to The Club :decayed:

Dawaj fotki.

Opublikowano

Cos sie przy tym zawieszeniu robi czy nic? Ustawia sie manualnie czy nie?

Opublikowano

Ileż mamy czekać?! Dawaj zdj :grin:

Opublikowano

Musze Hugo zrobi dział obok inne marki także bmw :)

Opublikowano

Już kiedyś był pomysł, żeby sobie zrobić wątek nt. BMW. Wątek nawet był jakiś czas, ale większość się strasznie oburzyła i skasowane go, więc wątpię aby się coś takiego utrzymało.

Opublikowano

Bez przesady, to forum A4...

Opublikowano
Bez przesady, to forum A4...

Ale 100 x lepsze niż forum BMW i osoby w bemkami również siedzą na nim :grin::decayed:

Zrób i wstaw fotki bo temat pójdzie do kosza :wink:

Opublikowano
  • Autor
Bez przesady, to forum A4...

Ale 100 x lepsze niż forum BMW i osoby w bemkami również siedzą na nim :grin::decayed:

Zrób i wstaw fotki bo temat pójdzie do kosza :wink:

Co do forum to sie zgodze ze tez nawet majac BMW wole zalozyc temat tutaj niz gdzie indziej :decayed: a fotki zrobilem na szybko i juz daje :whistling:

0a17a45cb40786c9.html

5b51321c927b9ce0.html

8a1fc77db1243d43.html

3af48eb9a329c4b0.html

96712d96a6309607.html

07977fca33ca1f3e.html

58d61a57c2134f24.html

8e6a3e01e4275b3e.html

38ba9f4665885904.html

201fe7879013b8f3.html

197fc041249755ed.html

1c4e53dbbd56e288.html

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

20140613_205425.jpg

20140613_205415.jpg

20140613_205344.jpg

20140613_205359.jpg

20140613_205437.jpg

20140613_205445.jpg

20140613_205455.jpg

20140613_205506.jpg

20140613_205519.jpg

Opublikowano

Kiedy dasz mi oblecieć rondo bokiem? :kox:

Opublikowano
  • Autor
Kiedy dasz mi oblecieć rondo bokiem? :kox:

To jest samochod do spokojnego przemieszczania sie z punktu A do punktu B a nie oblatywania ronda :decayed:

Opublikowano

Zamień sie

dam Ci m-pakiet a Ty mi panoramę :)

Opublikowano
  • Autor

Powiem Ci ze panorame bym oddal za zewnetrzny m pakiet :decayed:

Opublikowano
Kiedy dasz mi oblecieć rondo bokiem? :kox:

To jest samochod do spokojnego przemieszczania sie z punktu A do punktu B a nie oblatywania ronda :decayed:

:polew:

Też tak mówiłem, jak kupiłem A4 :grin:

Tu masz dobrego tunera w razie czego:

MR-MOTORS - chiptuning / kompleksowe modyfikacje programowe oraz mechaniczne / warsztat samochodowy /

Opublikowano
  • Autor

Od wtorku mam samochod zarejestrowany ale szczerze juz mi malo mocy :decayed::facepalm:

Kiedy mi szyby z przodu przyiemnisz?:wink:

Opublikowano
Od wtorku mam samochod zarejestrowany ale szczerze juz mi malo mocy :decayed::facepalm:

Kiedy mi szyby z przodu przyiemnisz?:wink:

Przez najbliższy miesiąc mnie nie ma dla nikogo tyle roboty się nazbierało :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Od wtorku mam samochod zarejestrowany ale szczerze juz mi malo mocy :decayed::facepalm:

Kiedy mi szyby z przodu przyiemnisz?:wink:

Przez najbliższy miesiąc mnie nie ma dla nikogo tyle roboty się nazbierało :facepalm:

Ale dwie male szybki to chwila :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.